REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bemowo

Cztery samochody spłonęły przy Kopalnianej

 

Pożary czterech osobówek przy Kopalnianej. Czy to podpalenie?

  7 września 2022

Pożary czterech osobówek przy Kopalnianej. Czy to podpalenie?
zdjęcie poglądowe, źródło: KM PSP w Warszawie

W połowie maja doszło do jednoczesnego pożaru czterech samochodów osobowych na Chrzanowie. Mieszkańcy mówią wprost: - To nie mógł być przypadek! Co ustaliła policja?

REKLAMA

- Jako mieszkaniec osiedla przy Kopalnianej zwracam się z uprzejmą prośbą o nagłośnienie i dziennikarskie zbadanie sprawy pożarów samochodów na osiedlu Metro Połczyńska przy Kopalnianej 14 - napisał do nas czytelnik.

"To nie przypadek, to podpalenia"

Jak się okazuje mieszkańcowi chodzi o zdarzenie z 14 maja. Po godzinie trzeciej nad ranem straż pożarna została zaalarmowana o pożarze aż czterech samochodów przy ulicy Kopalnianej 14. Tragedia na Jelonkach. Kobieta spadła z dziewiątego piętra Tragedia na Jelonkach. Kobieta spadła z dziewiątego piętra
Dziś, 2 września nad ranem kobieta wypadła z dziewiątego piętra w bloku na Jelonkach. Niestety, mimo reanimacji nie udało się jej uratować jej życia. Co mogło być przyczyną tragedii?
W rezultacie spłonęły: skoda, fiat i dwie toyoty. Na szczęście nie było osób rannych, jednak sprawa od początku wydawała się podejrzana.

- W środku nocy "nagle" w płomieniach stoją cztery samochody. Podpalenie, jak nic - ocenia jeden z mieszkańców. Również nasz czytelnik nie ma co do tego żadnych wątpliwości. - Jest to niewątpliwie podpalenie, cztery samochody, raczej przypadkowe, jednocześnie paliły się w trzech różnych miejscach: w zatoczce na początku osiedla, na parkingu wewnątrz osiedla przy środkowych budynkach i na parkingu przy ostatnim budynku. Sprawa wydaje się poważna, wygląda na to, że to jakiś psychopata-podpalacz, a może nawet dwóch?

Wstąp do księgarni

Co na to policja?

- W sprawie zdarzenia dotyczącego pożaru czterech pojazdów zostało wszczęte dochodzenie. Na miejscu zostały przeprowadzone oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa - informuje komisarz Marta Sulowska i dodaje: - Na tym etapie postępowania nie mogę odnieść się do szczegółów. Nadmieniam, że nie odnotowaliśmy podobnych zdarzeń w ostatnim czasie.

Po kilkunastu tygodniach postanowiliśmy ponownie zapytać bemowską policję o postępy w śledztwie. Usłyszeliśmy jedynie, że "czynności nadal trwają".

(db)

.
 

Komentarze (3)

# Marian

08.09.2022 18:48

Czyli jak zwykle olali.

# niestety

11.09.2022 20:05

Zajęci są pilnowaniem dziada żoliborskiego

# Niestety stety

16.09.2022 21:13

Niestety debil skomentował.

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA