REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna »

 

Powybijał szyby w warsztacie przy Modlińskiej. Nie zakończył na zwyzywaniu policjantów...

  2 czerwca 2023

alt='Powybijał szyby w warsztacie przy Modlińskiej. Nie zakończył na zwyzywaniu policjantów...'
źródło: KRP VI

Agresywny mężczyzna powybijał kastetem szyby w warsztacie samochodowym przy ul. Modlińskiej na Białołęce. Próbował zniszczyć wnętrze radiowozu i pluł na policjantów. Na koniec próbował wręczyć łapówkę.

REKLAMA

Przy ul. Modlińskiej na Białołęce zatrzymano awanturującego się mężczyznę, który wybił kilka szyb w warsztacie samochodowym.

Powybijał szyby przy Modlińskiej

- Na miejscu musieliśmy działać bardzo dynamicznie, gdyż agresywny mężczyzna próbował wyrwać się właścicielowi posesji i uciec. Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować? Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować?
Druk czasopism, broszur i katalogów stał się nieodłączną częścią strategii marketingowej każdej firmy. Promocyjne materiały drukowane spełniają swoją rolę efektywniej, niż ulotne reklamy w sieci. Mają one formę fizyczną, a co za tym idzie, przeciętny odbiorca może wrócić do ich przeglądania w dowolnym momencie. Jednocześnie, by przygotować tego typu materiały niezbędny jest nie tylko projekt graficzny, ale także jego wykonawca, czyli drukarnia. Oferta tego typu placówek może być jak najbardziej zróżnicowana. Jednak czym powinna charakteryzować się profesjonalna drukarnia i jaka powinna być jej oferta?
Policjanci obezwładnili go i założyli mu kajdanki. 27-latek wyzywał policjantów i wykrzykiwał wulgaryzmy pod ich adresem - informuje komisarz Paulina Onyszko. Policjanci ustalili, że w sąsiednim obiekcie również wybito szyby.

Kup bilet

Zdemolował radiowóz na Białołęce

Po drodze do białołęckiego komisariatu mężczyzna nadal nie chciał się uspokoić. Wyzywał policjantów, pluł na nich i próbował zniszczyć wnętrze radiowozu.

- Gdy zatrzasnęły się za nim drzwi policyjnego aresztu, uświadomił sobie, w jakiej sytuacji się znalazł. Wtedy zaproponował policjantom 500 złotych, by go wypuścili, a chwilę potem dwukrotnie podbił stawkę. Tym samym dopuścił się kolejnego przestępstwa - dodaje komisarz Onyszko.

Policja zatrzymała agresywnego 27-latka

Nazajutrz wobec zatrzymanego wszczęto śledztwo. Prokurator przedstawił 27-latkowi cztery zarzuty karne dotyczące: zniszczenia cudzego mienia, znieważenia interweniujących policjantów i naruszenia ich nietykalności cielesnej oraz obietnicy udzielenia korzyści majątkowej w celu skłonienia ich do odstąpienia od czynności służbowych. Za te przestępstwa mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA