REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

Zuchwała kradzież paliwa ze stacji Amic przy Modlińskiej. Rozpoznajesz go?

  2 czerwca 2023

Zuchwała kradzież paliwa ze stacji Amic przy Modlińskiej. Rozpoznajesz go?
źródło: KRP VI

Policjanci z Białołęki prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży paliwa ze stacji Amic przy ul. Modlińskiej 339 w Warszawie. Mężczyzna widoczny na opublikowanych zdjęciach jest podejrzewany o dokonanie tego przestępstwa. Rozpoznajesz go?

REKLAMA

Do kradzieży paliwa za 600 złotych doszło 5 kwietnia br. Mężczyzna widoczny na opublikowanych zdjęciach jest podejrzewany o dokonanie tego przestępstwa. Jeśli wiesz kim on jest, skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej. Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować? Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować?
Druk czasopism, broszur i katalogów stał się nieodłączną częścią strategii marketingowej każdej firmy. Promocyjne materiały drukowane spełniają swoją rolę efektywniej, niż ulotne reklamy w sieci. Mają one formę fizyczną, a co za tym idzie, przeciętny odbiorca może wrócić do ich przeglądania w dowolnym momencie. Jednocześnie, by przygotować tego typu materiały niezbędny jest nie tylko projekt graficzny, ale także jego wykonawca, czyli drukarnia. Oferta tego typu placówek może być jak najbardziej zróżnicowana. Jednak czym powinna charakteryzować się profesjonalna drukarnia i jaka powinna być jej oferta?
Śledczy gwarantują anonimowość wszystkim świadkom tego zdarzenia i zgłaszającym.

Poszukują złodzieja

Jak podaje policja podejrzany o dokonanie kradzieży mężczyzna ma około 50 lat, około 180 cm wzrostu, tęgą budowę ciała, włosy krótkie. Tego dnia ubrany był w jasną czapkę z daszkiem typu bejsbolówka, ciemną bluzę i ciemne spodnie oraz buty.

Kup bilet

Jak możesz pomóc policji?

Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które pomogą w ustaleniu jego tożsamości, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w komisariacie przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723-51-30, 47 723-52-20, powołując się na numer sprawy: KP-D-II-2998/23. Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023