REKLAMA

Białołęka

kultura

 

Powitaliśmy jesień

  13 października 2001

Zmieniony termin, zmieniona nazwa i letnia pogoda nie zniechęciły mieszkańców do przyjścia na gminny festyn z okazji "Powitania jesieni". Było jednak znacznie mniej osób niż się spodziewano.

REKLAMA

Występy zespołu rockowego SPOT, kwartetu Rampa prowadzącego program dla dzieci, czy kabaretu "Długi", nie zapewniły publiczności, jaka przyszła na koncert "Lady Pank".

Udały się konkursy malunków na asfalcie, od których szara ulica Produkcyjna stała się na chwile kolorowa. Uczestnicy zabawy otrzymali nagrody. Z pewnością dużą konkurencję zrobił mecz reprezentacji piłkarskiej z Ukrainą. Sporo osób skorzystało z ostatnich promieni słonecznych w tym roku i wolny czas spędziło na działkach.

Półtoragodzinny koncert "Lady Pank" zgromadził publiczność w każdym wieku od osób pamiętających początki zespołu w latach 80 - tych, jak też młodzież ze szkół podstawowych. Nie utrudniło to nikomu śpiewać z wokalistą "Zawsze tam gdzie ty", "Zostawcie Titanica", czy "Marchewkowe pole". Występ był jednak bardziej instrumentalny niż wokalny, gdyż większość utworów była przeciągana przez Jana Borysewicza solówkami gitarowymi do 10 minut, co znużyło publikę do tego stopnia, że pod koniec koncertu każdy mógł stanąć bez problemu pod sceną.

Następny festyn w przyszłym roku, na święto gminy w czerwcu.

Jędrzej Kunowski

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe