Podpalił mieszkanie i wyskoczył z dziesiątego piętra?
3 lutego 2015
Rano 3 lutego strażacy zostali wezwani do pożaru mieszkania przy ulicy Marymonckiej.
Stawy Brustmana odzyskane. Będzie rewitalizacja
Świetna wiadomość dla mieszkańców Wawrzyszewa i całych Bielan. Urząd dzielnicy przejmuje Stawy Brustmana, które wreszcie czeka rewitalizacja.
Według świadków, to właśnie on podpalił mieszkanie. Strażacy ugasili pożar, który nie zagrażał innym lokalom.
Sprawę śmierci mężczyzny bada policja.
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych












































