Miejsce parkingowe sprywatyzowane!
3 lutego 2015
Bielańscy kierowcy często narzekają na niedostatek miejsc parkingowych, które zajmują podobno przyjezdni z Tarchomina, Łomianek i Izabelina. Niektórzy postanowili walczyć.
Tężnie nie dla Bielan? Urzędnicy: nie da się
"Wspaniała inicjatywa" - pisali czytelnicy. A jednak to nie takie proste.
..
DG
.









































