REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

Pedofil na Tarchominie? "Składał 14-latkowi propozycje"

  17 maja 2022

Pedofil na Tarchominie? "Składał 14-latkowi propozycje"
źródło: ZGN Wola

Matka nastolatka opisuje w mediach społecznościowych niepokojącą sytuacją z udziałem obcego mężczyzny, do której miało dojść w centrum osiedla.

REKLAMA

- Dzisiaj około 13:00 koło Rossmanna przy Ćmielowskiej jakiś mężczyzna zaczepiał mojego 14-letniego syna, składając mu niemoralne propozycje za pieniądze - napisała w czwartek 12 maja na portalu społecznościowym mieszkanka Białołęki.

REKLAMA

Niepokojąca relacja

Z relacji kobiety wynika, że nastolatek poprosił o pomoc ochroniarza drogerii, ale mężczyzna nie zareagował. Następnie chłopak miał zadzwonić na policję, znowu bezskutecznie.

- Mężczyzna poszedł w stronę szkoły. Syn poprosił, żeby pan, który przejeżdżał na rowerze zrobił mu zdjęcie - relacjonuje matka.

Nastolatek nie ma kontaktu z przypadkowym świadkiem, który zrobił zdjęcie podejrzanie zachowującemu się człowiekowi.

Mieszkańcy Tarchomina twierdzą, że to nie było pierwsze takie spotkanie na osiedlu.

- Podobno półtora miesiąca temu była podobna sytuacja, tylko że gość zaczepiał dziewczynę. Znajoma pogoniła typa! - czytamy w mediach społecznościowych. - Mam wrażenie, że ostatnio sporo podobnych postów na lokalnych grupach mamy.

REKLAMA

Co na to policja?

- O sprawie dowiedzieliśmy się śledząc wpisy w internecie. Nie odnotowaliśmy zgłoszenia o opisanym charakterze. Policjanci z Białołęki są gotowi do natychmiastowej reakcji w przypadku ujawnienia takich zachowań - komentuje krótko komisarz Paulina Onyszko z rejonowej komendy policji.

(db)

.
 

Komentarze (5)

# Basia Matka Polka

18.05.2022 01:06

Panowie Policja z Białołeki nic nie robią !!!
Co roku pod szkołę 342 na Strumykową podchodzi sporo pedofili z pieskami które lubią dzieci
Dzieci bawią sie ze zwierzątami a ci panowie mają raj rozmawiają z dziećmi i czasami składają propozycję , ale są cwani bo nigdy nie wchodzą na teren szkoły .Odprowadzając dzieci do szkoły zaobserwowałam ten proceder zgłaszałam do ochrony szkoły nie mam pojęcia co zrobili .Dzwoniłam na Policje ale nie widziałam reakcji . Teraz mamy taki czas niebezpieczny , sporo ludzi z zagranicy przeprowadziło sie na Tarchomin .Ja uczulam dzieci na takie zachowania mówie im o niebezpieczeństwach i zboczeńcach są to czasami sąsiedzi też sie z tym spotkałam . Sąsiad z Myśliborskiej jak jego zona wyjechała zadzwonił o 3 rano że niby rzekomo u mnie radio gra tylko szkoda że przed klatką był w samych gaciach .zaczął składać propozycje wysłałam go na drzewo i wygoniłam dziada i zagroziłam że wezwe Policje .Nawet jak cie zgwałcą to Policja tak to przekręci że ofiara będzie winna a gwałciciel wyjdzie na wolność .Pilnujmy się i zwracajmy uwagę na takie zachowania

# Szablon Normal

18.05.2022 10:51

Niedługo trzeba będzie zmienić nazwę dzielnicy na Patołęka albo Zbokołęka...

# mieszkankaT

18.05.2022 18:22

Coraz straszniej na naszym Tarchominie...

REKLAMA

# Kris

21.05.2022 08:38

Szkoła na Erazma - co rusz mam informacje od wychowawczyni mojego dziecka otym że pod szkołą kręcił się podejżany typ aby uważać i uczulać dzieci. Nie rozumiem takiej sytuacji czy policja lub straż miejska nic nie mogą z tym zrobić. To są sytuacje nagminne i w końcu coś się stanie. Czy nie można puścić dodatkowych patroli?

# pes

06.06.2022 11:38

Niestety sama nie raz widziałam podejrzanych panów z "instrumentem" na wierzchu w "biały dzień" a obok przechodzą ludzie - nikt nie reaguje. Ciśnienie się podnosi ale strach jest silniejszy - "nie zaczepiaj, nie odzywaj się bo widzi gdzie idziesz i w którą stronę, z kim i do której klatki". A policja na Tarchominie to chyba widmo bo kilka razy dzwoniłam i nikt nie raczy odebrać telefonu. Okolice przy niektórych szkołach szczególnie zachęcają bo teren wokół jest tak zakrzaczony, że dzikie zwierzęta i zboczeńcy mają tak używanie.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA