Park Picassa: grill z widokiem na śmietnik
8 września 2014
Zaledwie kilka tygodni temu oddano do użytku plac zabaw przy Picassa, a już dzieje się w nim, to co było niemal pewne.
Wkrótce ruszy przebudowa Białołęckiej
Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta ogłosił przetarg na przebudowę ulicy Białołęckiej na odcinku między Kopijników a Ketlinga. Kiedy najwcześniej poznamy wykonawcę i jak długo potrwają prace?
- Ale jaka jest przyjemność w grillowaniu, jeśli zostawiamy po sobie śmieci? - pyta retorycznie pani Iza. - Walają się później wokół koszy, bo nikomu nie chce się przejść kilku kroków do następnego pojemnika. A później roznosi je wiatr i w efekcie pół trawnika upstrzonego jest odpadkami.
Cóż - wychodzi na to, że śmiecenie to nasz kolejny sport narodowy... Jesteśmy w tym coraz lepsi.
(red)
.





































