Otwarta, ale zamknięta
25 czerwca 2004
Wstęgi przecięte, ale nic z tego nie wynika. Wybudowana ogromnym kosztem przychodnia przy ratuszu stoi pusta. I postoi najprawdopodobniej do września.
20 lat żeglugi. Urodzinowe wspomnienia i życzenia
Verne pisał o dwudziestu tysiącach mil, myślę jednak, że Białołęcki Ośrodek Kultury w ciągu minionych dwudziestu lat przebył drogę znacznie dłuższą niż kapitan Nemo. I chociaż nie była to wyprawa podmorska, to na pewno równie barwna, ekscytująca i momentami niemalże fantastyczna! - wspomina Bartłomiej Włodkowski.
Usiłowaliśmy dowiedzieć się czegoś od jedynego radnego Białołęki w radzie miasta Andrzeja Półrolniczaka. Niestety w sekretariacie RSM "Praga", gdzie radny jest prezesem, dowiedzieliśmy się, że nie ma możliwości rozmowy. Pytanie zostało zanotowane. Do chwili zamknięcia tego wydania radny nie odpowiedział. Najwyraźniej problem nie jest łatwy.
Bartek Wołek
.




































