REKLAMA

Bielany

kronika policyjna

 

Oszustki w areszcie

  24 listopada 2006

W ręce policjantów z Bielan wpadły dwie kobiety, które prawdopodobnie okradały starszych ludzi podając się za pracownice administracji. 36-letnia Ewa K. i 28-letnia Magdalena M. zostały zatrzymane zaraz po tym, jak próbowały oszukać mieszkankę bloku przy ulicy Gąbińskiej.

REKLAMA

Całe szczęście w pobliżu znalazł się życzliwy i zapobiegliwy sąsiad. Widział, jak do jego sąsiadki weszły dwie kobiety. Panie przedstawiły się jako pracownice administracji, jednak nie pokazały żądanych dokumentów. Kobiety siłą wtargnęły do mieszkania i nie chciały wyjść. Mężczyzna ruszył z pomocą swojej sąsiadce. Wyprowadził z mieszkania obie panie i natychmiast zawiadomił policję.

Mundurowi od razu sporządzili rysopis podejrzanych i zaledwie kilka minut później zatrzymali Ewę K. (36 l.) i Magdalenę M. (28 l.). Mężczyzna i starsza kobieta potwierdzili, że są to właśnie te osoby, które weszły do mieszkania. Obie zostały natychmiast przewiezione do komendy przy ulicy Żeromskiego.

Podczas przesłuchania starszej pani okazało się, że poprzedniego dnia otrzy-mała emeryturę. Kobieta potwierdziła, że obie panie wprosiły się do mieszkania pod pretekstem sprawdzenia grzejników. Ewa K. i Magdalena M. podawały się za pracownice administracji, nie pokazały jednak żadnych dokumentów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że oszustki są wielokrotnie notowane i karane za kradzieże. Mają powiązania z grupami, które zostały rozbite kilka tygodni temu przez bielańskich kryminalnych.

cehadeiwu
na podstawie informacji policji

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

REKLAMA

REKLAMA