REKLAMA

Bemowo

różne »

 

Odwieczny problem - poczta

  4 kwietnia 2008

Po świętach zadzwonił do nas Czytelnik z nietypową interwencją. - Podejrzewam, że na rogu Widawskiej i Wrocławskiej listonosze nie opróżniają skrzynek. Nic dziwnego, że listy nie dochodzą na czas - skwitował.

REKLAMA

- Zaraz po świętach chciałem wysłać kartkę z życzeniami imieninowymi. Udałem się do najbliższej skrzynki pocztowej usytuowanej na rogu Widawskiej i Wrocławskiej. Po wsunięciu przesyłki spostrzegłem, że skrzynka wypełniona jest listami po same brzegi! Bez problemu mogłem z powrotem wyciągnąć moją kartkę. Gdybym chciał, mógłbym wyjąć ich o wiele więcej. Czy nikt tych skrzynek nie opróżnia? - pytał.

Przedstawiciele poczty nie widzą problemu. - Sprawdziliśmy tę skrzynkę. Wszystko jest w porządku. Pracownik wyjął z niej kilkadziesiąt przesyłek, ale skrzynka nie była przepełniona. Być może czytelnik poszedł do skrzynki z samego rana zaraz po świętach. Bardzo często jest tak, że ludzie wrzucają przesyłki pod-czas świąt, a wtedy poczta nie opróżnia tak często skrzynek, jak w dzień pow-szedni. Wszyscy liczą, że przesyłki dotrą do adresatów zaraz po wrzuceniu! - mówi rzecznik Poczty Polskiej Michał Dziewulski - Skrzynka na pewno była opróżniana. Każdy pracownik jest kontrolowany. Na specjalnych drukach musi wpisać gdzie i o której godzinie odbierał listy. Dzięki temu możemy na bieżąco śledzić pracę na-szych ludzi - zapewnia.

Być może biurokracja działa, ale czy ktokolwiek osobiście sprawdza prawdzi-wość złożonych oświadczeń? Kartki z życzeniami doręczone dwa tygodnie po nada-niu to nie ewenement, lecz smutna rzeczywistość.

Agnieszka Pająk-Czech

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe