REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wola

kultura

 

NLE Choppa i Smokepurpp zagrają na Woli

  10 czerwca 2022

NLE Choppa i Smokepurpp zagrają na Woli
źródło: fanpage NLE Choppa i Smokepurpp

Po niezwykle udanych sezonach 2020 i 2021, Letnia Scena Progresji i festiwal Gramy doWoli powrócił z zupełnie nowym, różnorodnym programem. Klub muzyczny Progresja przy Forcie Wola zaprasza na występ NLE Choppa i Smokepurpp'a, który odbędzie się już wkrótce.

REKLAMA

Dwie duże sceny, plaża z większą strefą chillout, wykonawcy z całego świata i świetna lokalizacja przyciągnęły już dziesiątki tysięcy fanów każdego gatunku - od polskiego rapu, przez pop po heavy metal. Letnia Scena Progresji to unikalne miejsce na kulturalnej i koncertowej mapie Warszawy, w którym poczujecie festiwalowy klimat w środku miasta.

NLE Choppa

Singiel "Shotta Flow", którym NLE Choppa rozpoczął karierę na większą skalę, zajął w 2019 roku 36 miejsce na liście Billboard Hot 100 oraz otrzymał platynę od RIAA. Zdrada żony - czy warto korzystać z pomocy prywatnego detektywa? Zdrada żony - czy warto korzystać z pomocy prywatnego detektywa?
Według niektórych ekspertów już nawet jedna trzecia małżeństw w naszym kraju kończy się rozwodem. Zdecydowanie najczęstszą przyczyną, przez którą dochodzi do rozpadu związku, pomimo wysiłków wkładanych w jego budowę, jest niewierność. I choć objawy zdrady bywają różne i trudno o wyselekcjonowanie jednego powodu, przez który do niej dochodzi, to każdego roku właśnie w ten sposób rozpadają się tysiące małżeństw. Co zrobić, jeśli wiesz, że zdradza Cię żona? Jak zdobyć dowody, które wykorzystasz w sądzie? Gdzie szukać pomocy?
Najnowszy utwór rapera - "Jumpin", który został nagrany we współpracy z Polo G, w ciągu trzech miesięcy nabił już 17 milionów wyświetleń na YouTube! Oprócz wyżej wymienionych numerów, na koncercie na pewno nie zabraknie wszystkich innych hitów, takich jak "Walk Em Down" czy "CAPO"!

Wstąp do księgarni

Smokepurpp

Omar Pineiro, znany jako Smokepurpp, zasłynął najbardziej takimi numerami, jak "Audi" czy "Nephew", jednak miliony odtworzeń przyniosły mu już wcześniejsze dokonania, którymi ochoczo dzielił się ze swoimi fanami. Mowa tu np. o "Ski Mask" wydanym w 2017 roku. Purpp swoje inspiracje czerpał przede wszystkim od ulubionych raperów tj. Lil Wayne, Chief Keef czy Young Thug. Wkrótce sam stał się inspiracją dla innych, jak m.in. dla Lil Pumpa. Jego trasy po całym świecie i konsekwencja w działaniu przyniosły mu kontrakt z wytwórnią Alamo Records, z którą wydaje do dziś. Ostatni album "Florida Jit" miał swoją premierę 19 czerwca 2020 roku.

Kiedy, gdzie, za ile?

Wstęp na koncert od 13 roku życia za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Organizatorzy przestrzegają przed zakupem biletów od osób trzecich, gdyż może nam się trafić "fałszywka" i wówczas z koncertu nici. Letnia Scena Progresji usytuowana przy Forcie Wola 22 zaprasza na to wydarzenie w niedzielę 19 czerwca od godziny 18. Bilety po 160-170 zł do nabycia na https://www.biletomat.pl/hip-hop-reggae/nle-choppa-smokepurpp-lato-w-plenerze-11050/.

(jr)

.
 

Komentarze (1)

# Anka1987

04.09.2022 09:54

Czy ta patologia na zdjęciach ma ważen czepienia i badania psychiatryczne ... mają wyraz twarzy jak planujący kogoś zabić psychopaci
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA