REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wola

kultura

 

NLE Choppa i Smokepurpp zagrają na Woli

  10 czerwca 2022

NLE Choppa i Smokepurpp zagrają na Woli
źródło: fanpage NLE Choppa i Smokepurpp

Po niezwykle udanych sezonach 2020 i 2021, Letnia Scena Progresji i festiwal Gramy doWoli powrócił z zupełnie nowym, różnorodnym programem. Klub muzyczny Progresja przy Forcie Wola zaprasza na występ NLE Choppa i Smokepurpp'a, który odbędzie się już wkrótce.

REKLAMA

Dwie duże sceny, plaża z większą strefą chillout, wykonawcy z całego świata i świetna lokalizacja przyciągnęły już dziesiątki tysięcy fanów każdego gatunku - od polskiego rapu, przez pop po heavy metal. Letnia Scena Progresji to unikalne miejsce na kulturalnej i koncertowej mapie Warszawy, w którym poczujecie festiwalowy klimat w środku miasta.

REKLAMA

NLE Choppa

Singiel "Shotta Flow", którym NLE Choppa rozpoczął karierę na większą skalę, zajął w 2019 roku 36 miejsce na liście Billboard Hot 100 oraz otrzymał platynę od RIAA. Najnowszy utwór rapera - "Jumpin", który został nagrany we współpracy z Polo G, w ciągu trzech miesięcy nabił już 17 milionów wyświetleń na YouTube! Oprócz wyżej wymienionych numerów, na koncercie na pewno nie zabraknie wszystkich innych hitów, takich jak "Walk Em Down" czy "CAPO"!

REKLAMA

Smokepurpp

Omar Pineiro, znany jako Smokepurpp, zasłynął najbardziej takimi numerami, jak "Audi" czy "Nephew", jednak miliony odtworzeń przyniosły mu już wcześniejsze dokonania, którymi ochoczo dzielił się ze swoimi fanami.

Mowa tu np. o "Ski Mask" wydanym w 2017 roku. Purpp swoje inspiracje czerpał przede wszystkim od ulubionych raperów tj. Lil Wayne, Chief Keef czy Young Thug. Wkrótce sam stał się inspiracją dla innych, jak m.in. dla Lil Pumpa. Jego trasy po całym świecie i konsekwencja w działaniu przyniosły mu kontrakt z wytwórnią Alamo Records, z którą wydaje do dziś. Ostatni album "Florida Jit" miał swoją premierę 19 czerwca 2020 roku.

REKLAMA

Kiedy, gdzie, za ile?

Wstęp na koncert od 13 roku życia za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Organizatorzy przestrzegają przed zakupem biletów od osób trzecich, gdyż może nam się trafić "fałszywka" i wówczas z koncertu nici. Letnia Scena Progresji usytuowana przy Forcie Wola 22 zaprasza na to wydarzenie w niedzielę 19 czerwca od godziny 18. Bilety po 160-170 zł do nabycia na https://www.biletomat.pl/hip-hop-reggae/nle-choppa-smokepurpp-lato-w-plenerze-11050/.

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA