Na Płochocińskiej spłonął Ford. Zatankował gaz
10 sierpnia 2015
W niedzielny poranek na stacji paliw przy Płochocińskiej doszczętnie spłonął Ford Freestar.
Nikt nie ucierpiał, jednak ford nadaje się tylko na złom.
Tak wygląda parking za 11 mln zł. Zainteresowanie jest znikome
Kierowcy nie chcą korzystać z parkingu obok, który powstał obok węzła Płochocińskiej z Marywilską. Utworzenie jednego miejsca kosztowało prawie 46 tys. zł.
Strażacy twierdzą, że najbardziej prawdopodobną przyczyną pożaru była awaria instalacji gazowej w minivanie.
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych













































