Międzylesie zaprasza na bieg: pana i psa
28 sierpnia 2015
PKS "Serce Falenica" przy współpracy z Fundacją AST oraz Koterią zapraszają na bieg: "Zabierz piesia do Międzylesia", który odbędzie się 20 września.
Linia autobusowa skończyła 40 lat. Kursuje tylko w jednej dzielnicy
Warszawski Transport Publiczny pokazał na swoim facebookowym fanpage'u autobus linii 161 odbywający kurs ulicą Kwitnącej Akacji w jesiennej szacie. "Kursuje tędy nieprzerwanie od czterdziestu jeden lat" - czytamy.
Pożaryskiego, przechodzącej w Trakt Napoleoński w Międzylesiu. Podczas imprezy będzie można również wesprzeć fundacje zwierzęce i zapoznać się z ich działalnością.
Szczegóły i zapisy na stronie bieg.argos.org.pl.
(red)
.





































