REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wawer

migawka z okolicy

 

Masłowiecka znów rozkopana. "Dlaczego nie skoordynują działań?"

  25 marca 2022

Masłowiecka znów rozkopana. "Dlaczego nie skoordynują działań?"
Fot. czytelniczka

Mieszkańcy ulicy na Zbytkach skarżą się, że droga jest regularnie rozkopywana, a prace nie są skoordynowane pomiędzy różnymi służbami.

REKLAMA

- Fragment Masłowieckiej znowu rozkopany i nieprzejezdny - skarży się mieszkanka osiedla Zbytki. - Tym razem kanalizacja. Szkoda, że nie skoordynowano prac przy poprzednich wykopkach - dodaje. Postanowiliśmy sprawdzić, ile razy w ciągu ostatnich lat Masłowiecka została rozkopana i jakie roboty tam trwały.

REKLAMA

Tym razem kanalizacja

Jak się dowiedzieliśmy, aktualnie na Masłowieckiej prowadzone są prace związane z budową brakującego odcinka przewodu kanalizacyjnego. Chodzi o fragment od Bronowskiej do posesji numer 12 przy Masłowieckiej. Prace te pozwolą na skanalizowanie całej ulicy.

- W ostatnich latach w Masłowieckiej oraz Przygodnej prowadzone były prace związane z budową kanalizacji na odcinku Trakt Lubelski - Masłowiecka 12, której odbiornikiem jest istniejący kanał w ulicy Trakt Lubelski - wyjaśnia rzeczniczka wawerskego ratusza Aleksandra Słowińska. - Z uwagi na ukształtowanie terenu nie było możliwości technicznej przeprowadzenia kanału sanitarnego na całym odcinku Masłowieckiej aż do Bronowskiej. W związku z powyższym Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji aktualnie realizuje budowę kanału sanitarnego z odbiornikiem w Bronowskiej. Po wykonanych pracach nawierzchnia jezdni oraz wszystkie uszkodzone elementy pasa drogowego Masłowieckiej zostaną odtworzone.

Wcześniej oprócz prac kanalizacyjnych na Masławieckiej budowano przyłącza gazowe, elektryczne oraz wodociągowe do niektórych posesji.

(db)

Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie? Zapisz się do naszego newslettera.
 

Komentarze (1)

# urna olek

25.03.2022 17:35

wszędzie dyletanci , biorą kasę nic
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA