Mańki-Wojdy - by pasażerom było wygodniej
26 sierpnia 2014
Wiadomo, że pasażerowie narzekają na komfort jazdy autobusami, na zdemolowane przystanki... A przecież wystarczy odrobina wkładu własnego, by jakość czekania na przykład była lepsza.
Monitoring potrzebny do mandatów, w śledztwach zbędny
Na warszawskich ulicach w ostatnim roku pojawiły się dziesiątki kamer monitoringu oraz fotoradarów. Urządzenia skrupulatnie śledzą nasze drogowe wykroczenia, ale w sytuacjach naprawdę krytycznych policja zdaje się zapominać o możliwościach, jakie daje zapis z monitoringu.
Następnym krokiem zapewne będzie ogrodowy parasol.
(red)
.







































