REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

Makabryczne odkrycie na Bródnie. Zwłoki 65-latki leżały przez rok w mieszkaniu

  8 września 2023

alt='Makabryczne odkrycie na Bródnie. Zwłoki 65-latki leżały przez rok w mieszkaniu'
źródło: policja.pl

Zwłoki 65-letniej mieszkanki Bródna leżały przez rok w bloku przy Łojewskiej 16. Przez tak długi czas nikt się zmarłą nie zainteresował. Dopiero jak sąsiedzi poczuli odór, zaalarmowali służby.

REKLAMA

Sprawa z Bródna "żywcem" przypomina niedawną historię z pobliskiego Legionowa. Tam na jednym ze spółdzielczych osiedli znaleziono ciało 80-letniej seniorki, które było w stanie zaawansowanego rozkładu. Ciało, co wydaje się wręcz nieprawdopodobne, od około 5 lat znajdowało się w mieszkaniu. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.

Lodówka jako kapsuła czasu

Wskazywały na to znajdujące się w lodówce produkty o dacie ważności nie przekraczającej maja 2018 roku. Wcześniej nikt nie zauważył jej zniknięcia. Kobieta miała stałe polecenie zapłaty rachunków z konta, co sprawiało, że były one płacone na bieżąco. Bliskiej rodziny ponoć nie miała. Dopiero jak z jednej z rur zaczęło przeciekać i potrzebna była interwencja hydraulików, którzy nie mogli dostać się do mieszkania - wezwano policję

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Jak wyglądała sprawa z Bródna?

Z naszych ustaleń wynika, że kobieta zmarła we wrześniu ubiegłego roku, zatem jej zwłoki leżały przez rok w mieszkaniu. Dopiero przed dwoma tygodniami na klatce schodowej zaczęło śmierdzieć, dlatego zaniepokojeni sąsiedzi poprosili zarząd wspólnoty o wezwanie policji. Mundurowi, nie mogąc dostać się do lokalu, o pomoc w wyważeniu drzwi poprosili strażaków.

- Wewnątrz mieszkania ujawniono zwłoki 65-letniej lokatorki w zaawansowanej fazie rozkładu. Zwłoki zostały przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej. Sprawę prowadzi prokuratura - informuje krótko komisarz Paulina Onyszko.

(db)

.
 

Czytaj na ten temat

Komentarze (2)

# qwerty

26.09.2023 21:56

test

# POlko 13

06.10.2023 20:38

straszna znieczulica!!!..
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023