REKLAMA

Żoliborz

sport »

 

Wielkie święto pływania na Potockiej. Niezwykłe zawody dla dzieci i młodzieży

  27 listopada 2023

alt='Wielkie święto pływania na Potockiej. Niezwykłe zawody dla dzieci i młodzieży'
źródło: OSiR Żoliborz

Wyjątkowe święto pływania czeka nas w grudniu. Na basenie przy Potockiej aż 500 zawodników w wieku 9-13 lat będzie rywalizować w konkurencjach sprinterskich. Zawodom będzie towarzyszyć oprawa świetlna, wizualna oraz muzyczna.

REKLAMA

W dniach 8-9 grudnia 2023 roku na pływalni żoliborskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się wyjątkowe wydarzenie sportowe pod nazwą Light It Up! Swimming Show. To zawody pływackie dla dzieci i młodzieży w wieku 9-13 lat.

500 zawodników na Potockiej

Aż 500 zawodników będzie rywalizować w eliminacjach i finałach z podziałem na roczniki. Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek
Pakowanie i nadawanie paczeki to nie tylko umieszczenie przedmiotów w pudełku. Ważne jest, aby paczka była odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Poniżej przedstawiamy najlepsze praktyki pakowania paczek, które pomogą zapewnić bezpieczną dostawę paczki.
Zawody będą "okraszone" fantastyczną oprawą świetlną, wizualną oraz muzyczną. Na koniec pierwszego dnia, po finałach, specjalnie dla uczestników zawodów zorganizowane ma być disco party z DJ-em.

Dla zwycięzców przewidziane są medale, statuetki oraz atrakcyjne nagrody. Organizatorami zawodów są: OSiR Żoliborz, Garmin Swimming & Rescue, MUKP Warszawianka we współpracy z ratuszem Warszawy, Warszawsko Mazowieckim Okręgowym Związkiem Pływackim oraz Szybką Koleją Miejską.

Internetową transmisję zawodów na żywo OSiR udostępni na swoim profilu FB.

(red)

.
 

Komentarze (2)

# pasażer Dino

27.11.2023 13:15

Czy Szybka Kolej Miejska mogłaby się zająć punktualnością i częstotliwością własnych kursów oraz rozwojem sieci, zamiast organizowaniem zawodów plywackich?

# Kocur

29.11.2023 09:27

Faktycznie, gdyby był równoległy do trakcji kolejowej tor wodny, to bym szybciej dopłynął, niż w SKM się kisił. Dobrze przemyślany sponsoring.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe