Las Północnas wkracza na Tarchomin. "Szykuje się dobra zabawa"
10 września 2020
Symulator lotów, dwadzieścia automatów do gier i flipperów, burgery i frytki w amerykańskim stylu, a dla dorosłych również co nieco z procentami. Tak prezentować ma się nowy lokal Las Północnas w Galerii Północnej. Trwa szukanie pracowników, a otwarcie już 18 września.
Głównym założeniem lokalu będzie dobra zabawa. Sprowadzimy około dwudziestu maszyn do gry różnego rodzaju. Miejsce będzie dostępne dla młodzieży, a wieczorami również dla dorosłych - zapowiada Michał Jechna, menedżer lokalu - Poza graniem, będzie można zjeść burgera lub inne przekąski, a dla dorosłych przewidujemy piwko i inne drinki.
Na Podróżniczej powstał kolejny szkolny moloch. Dzieci straciły spory teren
Dobiegła końca rozbudowa najstarszej szkoły podstawowej na Białołęce. Rozbudowany i zmodernizowany budynek przy ul. Podróżniczej został powiększony m.in. o nowe sale lekcyjne i halę sportową. Dzieci straciły ogromny teren, na którym w ciepłe dni spędzały przerwy.
Przed Północną stanie symulator lotów
Przez dwa tygodnie przed wejściem do Galerii Północnej będzie stał wielki kontener, gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich sił w symulatorze lotów - takim, w jakim szkolą się piloci - zdradza menedżer.
Więcej rozrywki na Białołęce
Warto docenić nowe punkty gastronomiczne i rozrywkowe w naszej dzielnicy, szczególnie po ciosie, jaki zadał im lockdown. Las Północnas zastąpi dawnego Północnego Byka. Retromania trwa w najlepsze. "Na flipperach mam wszystkie rekordy" - rapował Piotr Fronczewski. Spróbujecie ustanowić nowe?
(kb)
.









































