Kronika policyjna
22 stycznia 2010
Wszedł z kablem, wyszedł z telewizorem.
Wypadek na Kobiałce - dlaczego tu nie ma chociaż lustra?
W poniedziałek 14 kwietnia na ulicy Kobiałka osobówka zderzyła się z samochodem dostawczym. Strażacy musieli pociąć subaru, żeby wydostać ze środka kobietę i dziecko.
wchodził na teren sklepu z kablem, na który ochroniarze nakładali naklejkę z pieczątką, świadczącą o tym, iż wniesiona rzecz jest jego własnością. Pan Jan przeklejał naklejkę na... telewizor i opuszczał sklep, wychodząc z nowym nabytkiem przez bramkę dla klientów bez zakupów. Ukradł w ten sposób jeden telewizor, jednak pokusił się o kolejny. Wtedy oszustwo dostrzegła ochrona. Po zatrzymaniu złodzieja policjanci przeszukali jego mieszkanie i odzyskali telewizor. 53-latek poddał się dobrowolnie karze 10 mie-sięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata.
cehadeiwu
na podstawie informacji policji











































