REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Puls Warszawy

różne

 

Konkurs fotograficzny z okazji 95-lecia MPO. Co można wygrać?

  6 lipca 2022

Konkurs fotograficzny z okazji 95-lecia MPO. Co można wygrać?
źródło: MPO Warszawa

"Segreguję, bo szanuję. Warszawa jest w porządku" - pod takim hasłem trwa konkurs ogłoszony z okazji 95. urodzin warszawskiego MPO. Każdy może wziąć w nim udział. Na czym polega i co można wygrać?

REKLAMA

1 lipca 1927 roku warszawski magistrat powołał do życia Zakład Oczyszczania Miasta - pierwsze samodzielne przedsiębiorstwo zajmujące się utrzymaniem czystości i zagospodarowaniem odpadów. Miejska spółka w związku ze swoim jubileuszem ogłosiła konkurs fotograficzny dla mieszkańców stolicy.

REKLAMA

Konkurs fotograficzny MPO. Na czym polega?

Tematem konkursu jest prezentacja Warszawy jako miasta, którego mieszkańcy dbają o segregację odpadów i porządek w przestrzeni publicznej.

Pełnoletni autorzy prac konkursowych - pojedynczych zdjęć - mogą przesyłać fotografie prezentujące pojazdy lub pracowników MPO podczas pracy lub mieszkańców w trakcie segregacji odpadów przy pojemnikach z oznaczeniem MPO. Konkurs skoncentrowany będzie na zdjęciach obrazujących sens segregacji odpadów komunalnych oraz proekologiczne postawy mieszkańców.

- MPO od ponad roku prowadzi w szkołach i przedszkolach warsztaty edukacyjne "Mini wysypisko". W ramach tego programu przekazujemy wiedzę o prawidłowym i praktycznym segregowaniu odpadów. Korzystamy na tym wszyscy, również planeta. Dlatego przypominamy i zachęcamy do segregacji na różne sposoby - także poprzez konkurs fotograficzny. Serdecznie zapraszam do udziału - mówi Zdzisław Gawlik, prezes warszawskiego MPO.

REKLAMA

Konkurs fotograficzny MPO. Co można wygrać?

Zwycięskie prace wyłoni komisja składająca się z pracowników MPO. Prace konkursowe można przesłać do 31 lipca pod adresem e-mail: prasa@mpo.com.pl. Autorzy wybranych fotografii wygrają nagrody pieniężne w wysokości: 1 tys. zł za pierwsze miejse, 800 zł za drugie i 500 zł za trzecie. Najlepsze prace zostaną opublikowane na stronie internetowej spółki. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na www.mpo.com.pl.

(jr)

.
 

Komentarze (1)

# UWAGA

09.07.2022 11:51

Prezes MPO Gawlik od ponad pół roku nie zamierza dać pracownikom podwyżki. W najbliższą środę pod ratuszem pojawią się na znak protestu pracownicy MPO.
Serdecznie zapraszają redakcję TuStolica do przeprowadzenia relacji z tego wydzrzenia.
Prezes MPO chce z Warszawy zrobić drugi Neapol o utopić miasto w śmieciach.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Helloprint Polska

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2022

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA