Kolejne niewybuchy, tym razem na Szczupaczej
9 marca 2012
Wojna skończyła się siedemdziesiąt lat temu, ale jej pozostałości nadal leżą w ziemi i są śmiertelnie niebezpieczne.
Melduj się, płać podatki i głosuj na Białołęce
Zazwyczaj na łamach "Echa" piszę o dzielnicowych inwestycjach. W ostatnich latach powstało wiele nowych dróg, szkół i placów zabaw. Jednak na wszystkie, których oczekują mieszkańcy, nie wystarcza pieniędzy. Spróbujmy więc porozmawiać, skąd biorą się pieniądze na dzielnicowe inwestycje, dlaczego jest ich za mało i co zrobić, aby było ich więcej.
W przypadku znalezienia niewypałów, niewybuchów czy innych pocisków, zawsze o tym fakcie trzeba powiadomić policję lub straż miejską. Znaleziska nie wolno dotykać, przenosić, podpalać. Trzeba zadbać, aby nikt się nie zbliżał do niewypałów - choć stare, są naprawdę niebezpieczne.
TW Fulik
na podstawie informacji straży miejskiej
Niewybuchów czas
Kolejne żelastwa w lesie
.









































