REKLAMA

Bemowo

Po interwencji przewodniczącego rady

 

Latarnie wzdłuż Górczewskiej po liftingu. Nie ma już kikutów

  20 października 2023

alt='Latarnie wzdłuż Górczewskiej po liftingu. Nie ma już kikutów'
Fot. HK

Lampy wzdłuż bemowskiego odcinka ulicy Górczewskiej nie wyglądają już na wybrakowane. Drogowcy po interwencji przewodniczącego rady usunęli zbędne wysięgniki.

REKLAMA

Pod koniec lipca napisaliśmy o niedoróbce na Górczewskiej. Podczas wymiany opraw oświetleniowych drogowcy na podwójnych wysięgnikach montowali tylko jedną lampę - drugi pałąk zostawiali bez oprawy. Przez to rząd słupów między linią kolejową a rondem Radia Wolna Europa wyglądał co najmniej jakby ktoś zapomniał uzbroić je w komplet źródeł światła.

No i wymienili

Uwagę na to zwrócił przewodniczący bemowskiej rady Jarosław Dąbrowski, który napisał w sprawie latarń interpelację. - Wiele latarń ustawionych podczas przebudowy ulicy na początku lat dwutysięcznych miało podwójne wysięgniki, aby zwiększyć intensywność oświetlenia ulicy. Podczas ostatniej wymiany opraw z sodowych na ledowe, latarnie z podwójnym pałąkiem zostały wyposażone tylko w jedną oprawę - ze względu na wysoką wydajność nie ma potrzeby montowania dwóch. Pozostały więc pojedyncze pałąki, bez lamp, które wyglądają wysoce nieestetycznie - stwierdził. Po jego interwencji Zakład Remontów i Konserwacji Dróg wymienił wysięgniki. Kikuty na Górczewskiej przestały straszyć.

HK

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe