Grzechy i grzeszki placów zabaw
7 marca 2008
W poprzednim numerze "Echa" w artykule "Dzieci niech się nie bawią" rozpoczęliśmy dyskusję na temat bielańskich placów zabaw.
Zachęcamy Czytelników do dzielenia się uwagami na temat bielańskich placów zabaw.
Garść pomysłów dla parku Olszyna
Montaż dodatkowego oświetlenia, budowa samoobsługowej toalety, rozbudowa miejsc dla rowerów oraz budowa nad nimi wiaty, podwyższenie piłkochwytów na boisku do piłki nożnej oraz siatkówki - to może nastąpić w parku Olszyna już w przyszłym roku.
Mail echo@gazetaecho.pl i telefon redakcyjny 022 374-00-57 (od ponie-działku do piątku w godz. 9.00-18.00) jest do Państwa dyspozycji. Przerwijmy zmo-wę milczenia w sprawie zaniedbanych i zagrażających bezpieczeństwu dzieci pla-ców.
mz
![]() |
![]() |
na czysty. Na terenie placu są też ławeczki dla opiekunów.
![]() |
![]() |
Kasprowicza 72 i 72A.
Tu, jak mówią Czytelnicy, przydałby się fajny plac zabaw.
Teren aż zachęca do rozsądnego zagospodarowania.
![]() |
![]() |
W odchodach zwierząt czyhają groźne bakterie.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Na zjeżdżalni widać same odpryski.
Piaskownice? Takie piaskownice, rozsiane po całych Bielanach, nie są miejscami zabaw
dla dzieci, tylko najzwyczajniej - psimi i kocimi ubikacjami..























































