REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wczorajsze jezdnie

# Basia

09.04.2003 12:19

Wczoraj wracałam ok.19:30 trasą AK. Była niezła szklanka. Na wiadukt nad Wolską wjeżdżliśmy (samochodzikiem) ok.80 km/h. Nagle przed nami samochody hamują. Mój mąż też, a samochód nie za bardzo. Nagle samochód przed nami zaczął się kręcić, obił się o balustradę, a my na szczęście stanęliśmy (i za nami też). Otrzeźwienie. I nagle wszyscy jadą 20 km/h. Niezłe.

# Duśka

09.04.2003 13:44

Jak widać, nie wystarczy mieć dobry samochód - potrzebna jest jeszcze wyobraźnia i umiejętność przewidywania. Mieliście więcej szczęścia niż rozumu (bez urazy, bo to tylko powiedzonko, a nie złośliwosć z mojej strony). Ale dobrze Basiu, że o tym piszesz, bo wciąż trzeba ludziom przypominać, że w tym wypadku mają jednak duży wpływ na bezpieczeństwo swoje, pasażerów i innych na drodze. Muszą tylko więcej za kierownicą myśleć. Prowadzenie samochodu to nie tylko manualne umiejętności. Życzę wszystkim kierowcom zawsze bezpiecznych powrotów do domu. Duśka

# Vladymir

12.04.2003 22:49

Basiu, a oponki to sie pewnie zmieniło na "letniaki" już w marcu, co ? Stąd te poslizgi. U nas, prosze państwa, zima trwa do 15 maja, kiedy to "zimni ogrodnicy" przynoszą ostatnie mrozy w nocy , i to tego czasu na letniaki sie nie zamieniam. Czy to się komus podoba, czy nie, my żyjemy w tak parszywym klimacie, że od września do maja jest zima i już.

REKLAMA

# Basia

14.04.2003 08:46

Nie drogi Vladymirze. Nadal zimówki i dlatego my się zatrzymaliśmy, a samochód przed nami się kręcił.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe