REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wczorajsze jezdnie

# Basia

09.04.2003 12:19

Wczoraj wracałam ok.19:30 trasą AK. Była niezła szklanka. Na wiadukt nad Wolską wjeżdżliśmy (samochodzikiem) ok.80 km/h. Nagle przed nami samochody hamują. Mój mąż też, a samochód nie za bardzo. Nagle samochód przed nami zaczął się kręcić, obił się o balustradę, a my na szczęście stanęliśmy (i za nami też). Otrzeźwienie. I nagle wszyscy jadą 20 km/h. Niezłe.

# Duśka

09.04.2003 13:44

Jak widać, nie wystarczy mieć dobry samochód - potrzebna jest jeszcze wyobraźnia i umiejętność przewidywania. Mieliście więcej szczęścia niż rozumu (bez urazy, bo to tylko powiedzonko, a nie złośliwosć z mojej strony). Ale dobrze Basiu, że o tym piszesz, bo wciąż trzeba ludziom przypominać, że w tym wypadku mają jednak duży wpływ na bezpieczeństwo swoje, pasażerów i innych na drodze. Muszą tylko więcej za kierownicą myśleć. Prowadzenie samochodu to nie tylko manualne umiejętności. Życzę wszystkim kierowcom zawsze bezpiecznych powrotów do domu. Duśka

# Vladymir

12.04.2003 22:49

Basiu, a oponki to sie pewnie zmieniło na "letniaki" już w marcu, co ? Stąd te poslizgi. U nas, prosze państwa, zima trwa do 15 maja, kiedy to "zimni ogrodnicy" przynoszą ostatnie mrozy w nocy , i to tego czasu na letniaki sie nie zamieniam. Czy to się komus podoba, czy nie, my żyjemy w tak parszywym klimacie, że od września do maja jest zima i już.

REKLAMA

# Basia

14.04.2003 08:46

Nie drogi Vladymirze. Nadal zimówki i dlatego my się zatrzymaliśmy, a samochód przed nami się kręcił.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break