REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

motory

# cosanova

18.03.2003 11:43

no i sie zaczelo
teraz mieszkancy Ksiazkowej i okolic nie beda juz mieli spokoju
chyba ze ktoryś sie wkońcu zabije

# Pela

18.03.2003 12:09

...koszmar minionego lata, naiwnie wierzę, że może w tym roku będzie ich mniej..., i będzie ciszej..., i bezpieczniej...
rozmarzyłam się

# aza

18.03.2003 13:13

jak to mawiają "złośliwi" - sezon dawców (narządów) rozpoczęty...
fakt, że coponiektórzy powinni jeździć na hulajnodze ewentualnie na rowerze, ale czy odgłos motoru jest aż tak upierdliwy?!
osobiście uważam, że jest piękny :D

REKLAMA

# cosanova

18.03.2003 14:50

hm no coz kazdy ma inny gust

 Tom

18.03.2003 15:41

Może i jest piękny, ale delikatny pomruk motocykla turystycznego, a nie ścigacza z przepałami. Ścigacze powinni wozić z sobą zgodę na pobranie organów.
Pzdr.

# aza

18.03.2003 15:50

jest taka niepisana zgoda ;)
cóż, niestety nie przekonasz mnie co do "pomruku" motora, mam na tym punkcie bzika ;)
równie bardzo moje uszy pobudza pobudka/poranek z odgłosem uruchamianego trabanta :D coś pięknego :)
poza tym wolę to niż, bez urazy z całym szacunkiem, nocne polaków śpiewy - repertuar Ich Troje :(
hmm, chyba to żadne porównanie...
pozdrowionka

REKLAMA

 m0n1ka

18.03.2003 22:35

Aza, też mam ogromną słabość do motorów, ale wierz mi, te wyścigi pod oknami na Światowida są naprawdę wkurzające. Pół biedy, gdy odbywają się na ulicy, gorzej, jeśli na ścieżce rowerowej. Jesienią obserwowałam coś takiego stojąc na przystanku. Złośliwie wyciągnęłam telefon, żeby zadzwonić na policję, ale wyobraźcie sobie, że wtedy typy odjechały i nie wróciły, przynajmniej do momentu, gdy pojawił się mój autobus :)

# Vladymir

18.03.2003 23:45

Oby tego lata te wszystkie debile w skórzanych spodniach się pozabijały, a ich nerki służyły ludziom jak najdłużej. Pisałem już kiedyś, że ta banda wyjeżdża z osiedla Kamińskiego, zrównać z ziemią to osiedle razem z mieszkańcami !!!

# Mieszkaniec

19.03.2003 09:24

A co ja bidny mieszkaniec os. Kamińskiego jestem winny ?
Nie rzucam papierków, nie pluję na klatce, nie zatruwam życia sąsiadom łupaniem disco.
Jak tak - to niech se jeżdżą i ryczą Wam po nocach !

REKLAMA

# Marek

19.03.2003 09:26

Precz z motorami, precz z burżujami

# Basia

19.03.2003 09:47

Na szczęście mam okna "od podwórka" i nic mi nie przeszkadza. Natomiast po drugiej stronie mojego mieszkania nie da się oglądać telewizji przy otwartym oknie bo jak przejeżdża autobus (a jest ich niemało) to zagłusza. Co tam motory ...

# karolj

20.03.2003 11:47

Moze na Topolowej zrobią wkoncu zwalniacze twn. policjanty. Tyle juz podan poszlo do gminy, ze nie sposob policzyc...
Moze tego lata cos sie wydarzy i usuna wkoncu również te auta które stoją na chodniku wzdłuż Topolowej...

REKLAMA

# Basia

20.03.2003 12:42

Jesli idzie o usunięcie samochodów z ulicy to może znowu czekają aż będzie wypadek. Tak było na Światowida na wysokości Pancera, gdzie teraz jest zakaz postoju (przestrzegany) a wcześniej często stawał tir i ktoś wjechał mu "w dupę".

# rudal

21.03.2003 15:19

Według mnie motory mają bardzo piękne brzmienie.W końcu każdy ma własny gust i nie wszystko każdemu się podoba.Pozdrawiam.

# aza

14.04.2003 08:35

Rudal, w sobotę kolejny cyklista oddał swoją nerkę... (wypadek pod mostem GR)
na szczęście nie widziałam tego zdarzenia, inaczej miałabym pewne obawy przed wsiądnięciem na motor...
ale wczoraj było GIT!!! :D pogoda wymarzona na przejażdżkę!!! :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break