REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Pizzeria Duo schodzi na psy

# Koty

13.04.2003 21:01

Pamiętacie pewnie spotkanie w pizzerii na Swiderskiej, urządzone bodajże przez Alfa? Byliśmy tam dzisiaj po spacerze. Ruch jak zwykle w niedzielę wieczorem - 2-3 wolne stoliki i pani barmanko-kelnerka. Zamówiliśmy pizzę i dwa grzane piwka. Na pizzę czekaliśmy w normie, widzielismy jak ją robią i pieką. Dostaliśmy ją, zjedliśmy, a piwka nie widać. Poczekaliśmy, spytaliśmy grzecznie pani, kiedy będzie. Powiedziała, że już niesie, ale czas mijał ipiwka nie było. W końcu dotarło: zwyczajne piwo podgrzane w mikrofali, ani pół listka przyprawy, ani odrobinki goździków czy innego pachnidła, czy nawet głupiego soku malinowego! Ktoś z klientów poskarżył się na brudną szklankę: pani obejrzała szklankę, wyjęła czystą, i ... przelała zawartość z brudnej do czystej! Państwo w średnim wieku zamówili pizzę, dostali trzy zestawy sztućców, ale talerz jeden - ten, ne którym była pizza. Pani była wyraźnie zdziwiona, że zarządali talerzyków. Starszy pan czekał 15 minut na przyjęcie zamówienia - chciał pizzę na wynos.
Kiedys bardzo lubiliśmy tam chodzić - pizza wciąż jest wyśmienita, choć mocno podrożała. Teraz zastanawiamy się, czy nie zmienić lokalu...

# misso

14.04.2003 13:46

Koty! Ja już to w zeszłe wakacje zauważyłam i nawet w jakimś wątku opisałam. My się nawet karty nie mogliśmy się doczekać!!! W końcu mąż poszedł i sam przyniósł, ale potem pani kelenerka nie raczyła podejść, mimo naszej informacji, że już dokonaliśmy wyboru. Po mniej więcej 20 minutach oczekiwania po prostu wyszliśmy i poszliśmy do Chińczyka. Ja mówiąc szczerze byłam bardzo zdziwiona, że spotkanie forumowiczów było bardzo miłe w tej pizzerii... Może należałoby poinformować właściciela, może nie wie jaką mu reklamę pracownica robi...
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break