REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Po spotkaniu

 m0n1ka

25.01.2003 21:59

Bardzo serdeczne podziękowania dla wszystkich obecnych na spotkaniu, a specjalne dla Alfa jako prowodyra :)
Było bardzo miło i sympatycznie - niech żałują nieobecni. A tym spośród nieobecnych, którzy chcieli, ale zaniemogli, możemy chyba obiecać, że to nie było ostatnie spotkanie, prawda? Zdrowiejcie szybko i szykujcie się na ciąg dalszy, Moi Drodzy.

# pola

26.01.2003 01:35

DZięki!Z tęsknotką małą o Was myślałam i obstawiałam Cię mon1ko, że pierwsza dasza znak.Miło mi, że Wam było miło,ja zdrowieję i czuję się zaproszona na następne spotkanie. Pozdrawiam wszystkich którzy byli ciałem i tych co byli duchem tak jak ja!!!

# Alf

26.01.2003 08:47

A dla tych nieobecnych warto podać, że pomimo trapiących nas chorób zjawiło się spore "qforum": piotr, historyk+żona, m0n1ka+mąż, Alf+Alfowa,Duśka z obstawą, zajmując całe zamówione dwa stoliki na 3 godziny. Atmosfera była sympatyczna, zdarzyła się nawet mała demolka wieszaka na płaszcze, który nie wytrzymał obciążenia, w dzielnicy wysiadły korki po zamówieniu kolejnej pizzy i sporą część wieczoru spędziliśmy w romantycznej atmosferze przy świecach!
Z pozdrowieniami, także dla sympatycznej obslugi pizzerii Duo

REKLAMA

# Duśka

26.01.2003 12:32

Mam nadzieję, że moja obstawa w postaci córci lat prawie 10 i synka lat 7 nie przeszkodziła nam miło porozmawiać. Wieszak rzeczywiście nie zdał egzaminu i po zdjęciu trzech naszych okryć spadł bardziej obciążona stroną na ludzi przy sąsiednim stoliku. Facecik doznał szoku zaskoczenia i oblania piwem jednocześnie. Jeszcze raz przepraszamy. A przy świecach było całkiem miło i podobno to bardzo korzystne światło dla kobiety w każdym wieku. Dziekuję wszystkim - na pewno będę nastepnym razem. Mam nadzieję, że was nie zagadałam na śmierć. Duśka.

# piotr

26.01.2003 12:52

Fajnie było Was poznać, następnym razem przyjadę bez samochodu, nie, lepiej przyjadę z małżonką, którą wykorzystam przy okazji jako szofera. Pozdrawiam. Piotr

# historyk

26.01.2003 19:00

Było bardzo fajnie-pozdrawiamy Historykowie.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe