REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Po spotkaniu

 m0n1ka

25.01.2003 21:59

Bardzo serdeczne podziękowania dla wszystkich obecnych na spotkaniu, a specjalne dla Alfa jako prowodyra :)
Było bardzo miło i sympatycznie - niech żałują nieobecni. A tym spośród nieobecnych, którzy chcieli, ale zaniemogli, możemy chyba obiecać, że to nie było ostatnie spotkanie, prawda? Zdrowiejcie szybko i szykujcie się na ciąg dalszy, Moi Drodzy.

# pola

26.01.2003 01:35

DZięki!Z tęsknotką małą o Was myślałam i obstawiałam Cię mon1ko, że pierwsza dasza znak.Miło mi, że Wam było miło,ja zdrowieję i czuję się zaproszona na następne spotkanie. Pozdrawiam wszystkich którzy byli ciałem i tych co byli duchem tak jak ja!!!

# Alf

26.01.2003 08:47

A dla tych nieobecnych warto podać, że pomimo trapiących nas chorób zjawiło się spore "qforum": piotr, historyk+żona, m0n1ka+mąż, Alf+Alfowa,Duśka z obstawą, zajmując całe zamówione dwa stoliki na 3 godziny. Atmosfera była sympatyczna, zdarzyła się nawet mała demolka wieszaka na płaszcze, który nie wytrzymał obciążenia, w dzielnicy wysiadły korki po zamówieniu kolejnej pizzy i sporą część wieczoru spędziliśmy w romantycznej atmosferze przy świecach!
Z pozdrowieniami, także dla sympatycznej obslugi pizzerii Duo

REKLAMA

# Duśka

26.01.2003 12:32

Mam nadzieję, że moja obstawa w postaci córci lat prawie 10 i synka lat 7 nie przeszkodziła nam miło porozmawiać. Wieszak rzeczywiście nie zdał egzaminu i po zdjęciu trzech naszych okryć spadł bardziej obciążona stroną na ludzi przy sąsiednim stoliku. Facecik doznał szoku zaskoczenia i oblania piwem jednocześnie. Jeszcze raz przepraszamy. A przy świecach było całkiem miło i podobno to bardzo korzystne światło dla kobiety w każdym wieku. Dziekuję wszystkim - na pewno będę nastepnym razem. Mam nadzieję, że was nie zagadałam na śmierć. Duśka.

# piotr

26.01.2003 12:52

Fajnie było Was poznać, następnym razem przyjadę bez samochodu, nie, lepiej przyjadę z małżonką, którą wykorzystam przy okazji jako szofera. Pozdrawiam. Piotr

# historyk

26.01.2003 19:00

Było bardzo fajnie-pozdrawiamy Historykowie.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break