REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

czy ktoś poleci przedszkole na tarchominie?

 911

20.01.2003 12:29

szukam już przedszkola dla swojej córki i mam nadzieję że w wyborze podeprę się waszymi opiniami, jeśli wiecie również jakie są mniej więcej ceny to też bedę wdzięczny za ich zdradzenie, czy prywatne czy państwowe? to jest mi w zasadzie obojętne, przynajmniej na razie, czekam na wasze opinie - dzięki

 WoT

21.01.2003 12:21

Mogę polecić przedszkole przy Mehoffera 2, prowadzone przez siostry Służebniczki NMP. Dla dzieci od 4 lat. Ceny państwowe.
plusy: dają dobre wychowanie, spokojna 'zielona' lokalizacja, duży plac zabaw
minusy: czas pracy 7.00 - 16.00, niezbyt duże sale, trudno się dostać

# kika

21.01.2003 20:26

Nie polecam przedszkola na Porajów 3. Mój przyjaciel ma tam córkę i nie może znieść wiecznie niezadowolonej dyrektorki, śmierdzących sal i leniwych przedszkolanek.

REKLAMA

# Duśka

25.01.2003 12:59

Oba moje dzieciaczki chodziły do przedszkola na Pancera 8 - jest super. Dskonale przygotowują do szkoły. Ale dostać się trudno, bo na Tarchominie jest przepełnienie w każdym przedszkolu. Ale trzeba wierzyć w cuda. Duśka
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024