REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# NN77

31.05.2019 10:21

Jestem mieszkanką okolicy.Błagam dajcie nam tu żyć.Non stop hałas.Na co dzień od szkółek latania , które szkolą pół Europy a coraz częśćiej turków i przyszłych pilotów z Afryki.Automobilklu Polska też chcę przytulić jak najwięcej kasy, to wynajmuję teren na drifty oszołomów.Koncerty, imprezy OSiRowe.Ciekawe czy Lipiński znowu zorganizuję 3 dniowe festiwal Disco Polo na Forcie Bema.Każdy chcę zarbić kosztem zdrowia mieszkańców.

# lbtn

31.05.2019 10:44

Kup mieszkanie przy lotnisku, narzekaj na samoloty ...

# Dghf

31.05.2019 11:34

A mnie wkurzają psy ujadające na działkach całą noc. Właściciele powinni je trzymać w sypialni. Miasto powinno wlepiać za to mandat bo to jest zakłócanie ciszy nocnej.

REKLAMA

 koniecka

31.05.2019 11:50

mnie tez :(

# BeMózg

31.05.2019 12:54

"Karma tego, co uczynisz wcześniej czy później do ciebie wróci, w losie np. dzieci i wnuków". Co to za ciemnota? Skąd tacy ludzie się biorą? Owszem, w dawnych wiekach a nawet jeszcze kilkadziesiąt lat temu powszechny był pogląd, że wrodzone lub nabyte kalectwo jest karą boską za grzechy kalekiej osoby, jej rodziców lub innych bliskich. Ludzie mówili "Co ci ludzie zrobili takiego, że Bóg pokarał ich kalekim dzieckiem?" albo "Nogę mu urwało - z pewnością to kara boża za grzechy". Racjonalizm pozwolił wyeliminować takie błędne myślenie, co więcej, teologia chrześcijańska głosi, że Bóg jest miłosierny a nie mszczący się. Mamy XXI wiek a w stolicy jacyś zacofańcy nawijają o karmie za grzechy, zaś redaktor bezrefleksyjnie te bezdenne głupoty cytuje.

# Dean53

31.05.2019 13:50

Nie mogę zrozumieć tej całej rzeszy narzekaczy. to jest miasto, tu się ciągle coś dzieje. Mamy XXI wiek! I dobrze .... A kto ma ochotę mieszkać w ciszy to wybiera sobie miejsce na wsi czy wręcz na odludziu. I żeby nie było, że jestem z tych co mało znają życie. Mam 66 lat i mieszkam bezpośrednio na granicy lotniska ....

REKLAMA

# Bunba

31.05.2019 15:58

#lbtn napisał(a) 31.05.2019 10:44
Kup mieszkanie przy lotnisku, narzekaj na samoloty ...

Miej dostęp do interetu i narzekaj na tych co na hałas narzekają.

# Zbych56

31.05.2019 18:21

#Dean53 napisał(a) 31.05.2019 13:50
Nie mogę zrozumieć tej całej rzeszy narzekaczy. to jest miasto, tu się ciągle coś dzieje. Mamy XXI wiek! I dobrze .... A kto ma ochotę mieszkać w ciszy to wybiera sobie miejsce na wsi czy wręcz na odludziu. I żeby nie było, że jestem z tych co mało znają życie. Mam 66 lat i mieszkam bezpośrednio na granicy lotniska ....

Mieszkasz przy granicy ale nie nad korytarzem powietrznym.Lotnisko Babice jest drugie w Polsce pod względem wykonywanych operacji lotniczych.Poczytaj sobie jak firma SVANTEK fałszowała pomiary.

# JanekKos:)

02.06.2019 02:06

To nasza zemsta za ograniczanie fajerwerków w Sylwestra. Burek bądź jak Szarik! Szarik nie bał się wybuchów. Wszyscy podziwiamy Szarika !:)

REKLAMA

# olgierd2

03.06.2019 10:26

Ja mieszkam przy lotnisku, i bardzo się cieszę.
Taki pokaz to coś unikalnego, nie ma nic wspólnego z fajerwerkami w Sylwestra.
A malkontenci byli i będą - dla nich to najlepiej jak "niczego nie będzie" - taka jest już ich smutna natura.
p.s. mi samoloty też nie przeszkadzają - "hałas" generowany przez małe sportowe samolociki to nic w porównaniu z S7, który ma w przyszłości przecinać Bemowo (i lotnisko).

# niegłuchy

04.06.2019 13:07

#Dean53 napisał(a) 31.05.2019 13:50
Nie mogę zrozumieć tej całej rzeszy narzekaczy. to jest miasto, tu się ciągle coś dzieje. Mamy XXI wiek! I dobrze .... A kto ma ochotę mieszkać w ciszy to wybiera sobie miejsce na wsi czy wręcz na odludziu. I żeby nie było, że jestem z tych co mało znają życie. Mam 66 lat i mieszkam bezpośrednio na granicy lotniska ....
Mało znasz życie - mamy XXI wiek w którym w cywilizowanych krajach szanuje się prawa człowieka - także do ciszy i czystego powietrza. A kto ma ochotę mieszkać w hałasie niech sobie kupi słuchawki i słucha hałasu gdziekolwiek mieszka .
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA