REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

pomocy !

# Duśka

20.03.2003 16:23

Błagam Was o pomoc. Moja przyjaciółka umiera na raka - pilnie potrzebuję bioenergoterapeuty (odpowiedzialnego , a nie szarlatana), który mógłby do niej dojeżdżać na bliski Ursynów. Sprawa pilna. Duśka

# AM

20.03.2003 21:48

Duśka, przykra sprawa i współczuje,ale bioenergoterapeuta??? oni wszyscy to szarlatani.

# historyk-wyjątkowo

20.03.2003 22:06

Myślę, że ludziom potrzebna jest zawsze nadzieja i jeśli ktoś wierzy w bioenergoterapię, to powinien mieć dostęp do uczciwego bioenergoterapeuty- zaszkodzić nie zaszkodzi (jeśli równolegle medycyna będzie robić wszystko co możliwe), a może przynieść nadzieję, która jeśli nie uzdrowi, to przynajmniej przyniesie ulgę (czy nie ma czegoś takiego jak stowarzyszenie bioenergoterapeutów- tam powinni mieć telefony, słyszałem o znanym energoterapeucie Połoneckim).

REKLAMA

# piotr

20.03.2003 22:22

Jest rewelacyjny lekarz na Jelonkach, ale nie przyjeżdża do pacjentów(ma swoją klinikę). Z początkowej fazy wyciąga ludzi z raka, w końcowej przedłuża im życie(przykład K.Kolbelgera). TEL. 6652970, można spojrzeć na www.drwszelaki.pl. Tydzień temu zachorowałem na zapalenie płuc, jestem dziś zdrów bez 1 antybiotyku. Duśka, czas działa na niekorzyść Twojej przyjaciółki, nie można z tym zwlekać do przysłowiowego przyszłego tygodnia, dzwoń i jedź z nią, bo pierwszą fazą wyleczenia lub przedłużenia życia człowiekowi jest wiara w to, że się po prostu uda. To nie żaden magik czy szarlatan, tylko człowiek któremu połowa profesorów zazdrości umiejętności dizgnozowania i leczenia, choć jest tylko doktorem, ale z potężną praktyką, zresztą non stop jest w TV. Duśka wiem co mówię, nie ma lepszego lekarza dla ciała i ducha, dlatego masz kontakt i działaj.Powodzenia!!!!!!

# aza

21.03.2003 08:21

Duśka, po co jakiś szarlatan?! przecież na Ursynowie jest Centrum Onkologii!!! Bardzo dobrzy lekarze na wyciągnięcie ręki.

# Duśka

21.03.2003 11:03

Gwoli wyjaśnienia: Centrum Onkologii rozłożyło ręce i odesłało do domu. Nie komentujcie tylko podajcie namiary na bioenergoterapeutę jeśli macie. Przepraszam za dość obcesowy ton, ale nie do żartów mi teraz. Z góry dziękuję za wszystkie sygnały. Duśka

REKLAMA

# Ewa

21.03.2003 11:14

Krzysztof Jasieniecki 501-742-406, 613-31-06

# Duśka

21.03.2003 15:08

Ewa - dziękuję za namiar. Już przekazałam. Duśka

 m0n1ka

21.03.2003 18:21

Duśka, Ty się nie oburzaj na tych, co komentują - wbrew pozorom bioenergoterapeuci wielu ludzi pogrążyli, bo dawali nadzieję na niekonwencjonalne metody, więc ludzie przestawali się widywać ze z onkologami. Ci, co komentują, robią to z troski! Przeczytaj sobie artykuł w kiosk.onet.pl, z "Przeglądu", pt. "Jak mówić o raku?"

REKLAMA

 historyk

21.03.2003 21:55

Żaden lekarz z prawdziwego zdarzenia NIE MA PRAWO ODSYŁAC PACJENTA DO DOMU, ŻE już nić mu nie może pomóc a pacjent może sobie umierać. Owszem może dać do zrozumienia,że szanse na wyleczenie są nikłe, ale można bardzo dużo zrobić a ) by przedłużyć życie pacjenta b) by złagodzić jego cierpienia i dolegliwości (cała dziedzina opieki paliatywnej).

# Duśka

22.03.2003 01:11

Słuchajcie, nie chciałam, żeby to wyszło niegrzecznie. Przepraszam. Ale realia są jakie są i nie mogę się do końca z tym pogodzić. Oni nie zarzucili opieki zwykłych lekarzy. Przychodzi nawet taki 2 razy w tygodniu z hospicjum, ale Ania wciąż walczy i sama prosiła mnie o tego bioenergoterapetę. Musiałam jej to obiecać - uważam, że ma prawo do końca sama decydować o sposobie w jaki to robi. A jeżeli ma jej to chociaż ulżyć to muszę zrobić wszystko co w mojej mocy... Jeżeli wśród Was są osoby wierzące to proszę o modlitwę... Znamy się przeszło 33 lata... a ta choroba tak ją zmieniła i wyniszczyła. Dziękuję za Wasze zainteresowanie i za to, że chcecie teraz być ze mną. W pierwszej chwili pomyślałam, że poproszę forumowiczów o pomoc. Duśka

# Dorota Vladymirowa

22.03.2003 23:26

Duśka, jeżeli Twoja przyjaciółka chce korzystać z pomocy bioenergoterapeutów, to Jej wola, ale niech tylko nie rezygnuje z opieki lekarza z hospicjum, bo właśnie ci "zwykli" lekarze mogą bardzo pomóc. Wiara niewątpliwie może pomóc, ale kontakt z tzw. medycyną konwencjonalną jest konieczny. Całkowicie zgadzam się z tym, co napisał Historyk i podejrzewam, że w przypadku Twojej przyjaciółki było tak, jak historyk pisze - bo i niby skąd lekarz z hospicjum?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA