REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

pomocy !

# Duśka

20.03.2003 16:23

Błagam Was o pomoc. Moja przyjaciółka umiera na raka - pilnie potrzebuję bioenergoterapeuty (odpowiedzialnego , a nie szarlatana), który mógłby do niej dojeżdżać na bliski Ursynów. Sprawa pilna. Duśka

# AM

20.03.2003 21:48

Duśka, przykra sprawa i współczuje,ale bioenergoterapeuta??? oni wszyscy to szarlatani.

# historyk-wyjątkowo

20.03.2003 22:06

Myślę, że ludziom potrzebna jest zawsze nadzieja i jeśli ktoś wierzy w bioenergoterapię, to powinien mieć dostęp do uczciwego bioenergoterapeuty- zaszkodzić nie zaszkodzi (jeśli równolegle medycyna będzie robić wszystko co możliwe), a może przynieść nadzieję, która jeśli nie uzdrowi, to przynajmniej przyniesie ulgę (czy nie ma czegoś takiego jak stowarzyszenie bioenergoterapeutów- tam powinni mieć telefony, słyszałem o znanym energoterapeucie Połoneckim).

REKLAMA

# piotr

20.03.2003 22:22

Jest rewelacyjny lekarz na Jelonkach, ale nie przyjeżdża do pacjentów(ma swoją klinikę). Z początkowej fazy wyciąga ludzi z raka, w końcowej przedłuża im życie(przykład K.Kolbelgera). TEL. 6652970, można spojrzeć na www.drwszelaki.pl. Tydzień temu zachorowałem na zapalenie płuc, jestem dziś zdrów bez 1 antybiotyku. Duśka, czas działa na niekorzyść Twojej przyjaciółki, nie można z tym zwlekać do przysłowiowego przyszłego tygodnia, dzwoń i jedź z nią, bo pierwszą fazą wyleczenia lub przedłużenia życia człowiekowi jest wiara w to, że się po prostu uda. To nie żaden magik czy szarlatan, tylko człowiek któremu połowa profesorów zazdrości umiejętności dizgnozowania i leczenia, choć jest tylko doktorem, ale z potężną praktyką, zresztą non stop jest w TV. Duśka wiem co mówię, nie ma lepszego lekarza dla ciała i ducha, dlatego masz kontakt i działaj.Powodzenia!!!!!!

# aza

21.03.2003 08:21

Duśka, po co jakiś szarlatan?! przecież na Ursynowie jest Centrum Onkologii!!! Bardzo dobrzy lekarze na wyciągnięcie ręki.

# Duśka

21.03.2003 11:03

Gwoli wyjaśnienia: Centrum Onkologii rozłożyło ręce i odesłało do domu. Nie komentujcie tylko podajcie namiary na bioenergoterapeutę jeśli macie. Przepraszam za dość obcesowy ton, ale nie do żartów mi teraz. Z góry dziękuję za wszystkie sygnały. Duśka

REKLAMA

# Ewa

21.03.2003 11:14

Krzysztof Jasieniecki 501-742-406, 613-31-06

# Duśka

21.03.2003 15:08

Ewa - dziękuję za namiar. Już przekazałam. Duśka

 m0n1ka

21.03.2003 18:21

Duśka, Ty się nie oburzaj na tych, co komentują - wbrew pozorom bioenergoterapeuci wielu ludzi pogrążyli, bo dawali nadzieję na niekonwencjonalne metody, więc ludzie przestawali się widywać ze z onkologami. Ci, co komentują, robią to z troski! Przeczytaj sobie artykuł w kiosk.onet.pl, z "Przeglądu", pt. "Jak mówić o raku?"

REKLAMA

 historyk

21.03.2003 21:55

Żaden lekarz z prawdziwego zdarzenia NIE MA PRAWO ODSYŁAC PACJENTA DO DOMU, ŻE już nić mu nie może pomóc a pacjent może sobie umierać. Owszem może dać do zrozumienia,że szanse na wyleczenie są nikłe, ale można bardzo dużo zrobić a ) by przedłużyć życie pacjenta b) by złagodzić jego cierpienia i dolegliwości (cała dziedzina opieki paliatywnej).

# Duśka

22.03.2003 01:11

Słuchajcie, nie chciałam, żeby to wyszło niegrzecznie. Przepraszam. Ale realia są jakie są i nie mogę się do końca z tym pogodzić. Oni nie zarzucili opieki zwykłych lekarzy. Przychodzi nawet taki 2 razy w tygodniu z hospicjum, ale Ania wciąż walczy i sama prosiła mnie o tego bioenergoterapetę. Musiałam jej to obiecać - uważam, że ma prawo do końca sama decydować o sposobie w jaki to robi. A jeżeli ma jej to chociaż ulżyć to muszę zrobić wszystko co w mojej mocy... Jeżeli wśród Was są osoby wierzące to proszę o modlitwę... Znamy się przeszło 33 lata... a ta choroba tak ją zmieniła i wyniszczyła. Dziękuję za Wasze zainteresowanie i za to, że chcecie teraz być ze mną. W pierwszej chwili pomyślałam, że poproszę forumowiczów o pomoc. Duśka

# Dorota Vladymirowa

22.03.2003 23:26

Duśka, jeżeli Twoja przyjaciółka chce korzystać z pomocy bioenergoterapeutów, to Jej wola, ale niech tylko nie rezygnuje z opieki lekarza z hospicjum, bo właśnie ci "zwykli" lekarze mogą bardzo pomóc. Wiara niewątpliwie może pomóc, ale kontakt z tzw. medycyną konwencjonalną jest konieczny. Całkowicie zgadzam się z tym, co napisał Historyk i podejrzewam, że w przypadku Twojej przyjaciółki było tak, jak historyk pisze - bo i niby skąd lekarz z hospicjum?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA