REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Bybylec

01.04.2021 16:20

Warszawa za czajkowskiego. Zero pomysłu, zero nadzoru, zero koordynacji.

# Donda

01.04.2021 18:03

Na Tarchominie śmierdzi gownem z czajki!

# Dr Wall

01.04.2021 21:41

Przed moim blokiem co dwa - trzy lata jacyś aktywiści sadzili drzewko na środku niedużego pustego trawnika. I za każdym razem takie drzewo po jednym sezonie usychało. Musiało uschnąć, bo pod trawnikiem znajdowała się duża komora ciepłownicza - cały czas drzewo było podgrzewane od spodu a latem nie mogło zapuścić głębiej korzeni, bo przecież pod warstwą około 30 cm ziemi był już beton. A wystarczyło przed posadzeniem pójść do administracji spółdzielni mieszkaniowej i zapytać...

REKLAMA

# tylko pytam

03.04.2021 10:02

taki cytat z filmu... "debil na górze... debil na dole"... Rafau au au au..

# Arom

06.04.2021 21:23

Nie rozumiem tego jadu wypływającego z komentarzy. Osobiście nie głosowałem na RT i daleko mi do opcji politycznej jaka reprezentuje. Ale działania mające poprawić jakość naszego życia - bo przecież drzewa są dla nas i naszych dzieci są dobre i należy je wspierać (be podziałów). Nie można też odmówić realizowania obietnicy wyborczej - 1mln drzew. Ja sam bardzo cieszę się z przemiany, która nastąpiła wzdłuż Płochocińskiej. Jadąc rano do pracy przecierałem oczy ze zdumienia. Bardzo pozytywna zmiana i nie sposób wyrazić wdzięczności dla władz Warszawy. Oby zieleni w naszym rejonie przybywało wraz ze ścieżkami rowerowymi etc.

# MDL

08.04.2021 14:11

Bo takie komentarze piszą ludzi z niskim IQ

REKLAMA

# Arom

19.04.2021 00:11

Oby nigdy jej nie poszczerzyli!!!

# Monter

01.05.2021 13:03

Drzewa ok. Niemniej odcinek od ul Marywilskiej w kierunku Nieporętu do poszerzenia. Myślę, że i tu znajdze się miejsce i na drzewa i na rozsądek. Brakuje na tym odcinku drugiej jezdni.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe