REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

palanci przy śmietniku

21.01.2003 20:32 #pola
Kochani!!Ja mam już dosyć tego osiedla!!!Oczywiście Buczynek to osiedle się zwie.A szczególnie wspaniałych kirowców, którzy stają notorycznie na pasie zieleni pod altaną śmietnikową na załamaniu bloku 9B i 9C.Jeden samochód to Matiz, drugi z logo Stolicy.Kochani czy macie propozycje jak z nimi walczyć?
21.01.2003 20:50 #szeFC
Pola! J estem z Tobą!!! Wczoraj ściąłem się z jednym palantem.Ja też nienawiadzę tego osiedla, a raczej szczególnych przypadków bezmyślności...Nie mam żadnych konkretnych propozycji, bo już mi dziś ręcę opadły jak zobaczyłęm te samochody...Chyba się wyprowadzam!Pozdrawiam Cię serdecznie.
22.01.2003 00:47 #jotes
Jednak najłatwiej stwierdzić mam dość, ja się wyprowadzam, sory a nie lepiej wziąść się do roboty. Przepraszam za ten ton ale MY tu jesteśmy właścicielami tego osiedla, są zarządy poszczególnych wspólnot jest stowarzyszenie są administracje.
Zbierzmy się Ci którym to się nie podoba i zmuśmy tych którym płacimy żeby wzieli się do roboty bo potośmy ich wybrali a jak nie potrafią sobie z tym poradzić możemy im podziękować.
Od czego jest OCHRONA która tylko spaceruje po osiedlu a tłumaczenie że mamy taką ochronę za jaką płacimy to jest bzdura. A to całe stowarzyszenie to istna kpina, sory za porównanie bazar albo magiel. Nie potrafią zarządzać tak dużym osiedlem i tyle.
uf ale się rozpisałem
Do ROBOTY A NIE NARZEKAĆ
POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW Z BUCZYNKA!
22.01.2003 08:01 książkowa
jeżeli nie lubicie tego osiedla, a raczej coś Wam tu przeszkadza zapraszam dzisiaj na spotkanie o 19.30 na strychu 9a, będzie kilka osób, może uda nam się wspólnie dogadać i zacząć działać.
Nie zamierzam siedzieć w domu i marudzić, bo to nic nie da. Chciałam tu mieszkać i tu zostanę i nikt mi w tym nie przeszkodzi. Sądzę, że większości z nas nie podoba się to co się dzieje na naszym osiedlu więc wypadałoby z tymi, którzy ułatwiają sobie życie kosztem nas, coś zrobić. Nie jestem za akcją pt. urywanie lusterek, którą kiedyś widziałam, ale wydaje mi się, że jeżeli będziemy uparci to wygramy
22.01.2003 15:07 #szeFC
Jotes- Trochę mnie to śmieszy co piszesz. My naród szlachecki z szabelką walczący- jak zwykle lubi bić pianę...ale z działaniem gorzej. Też przepraszam za mój ton- popieram każde działanie- ja nie mogę się włączyć bo nie mam na to czasu. Przez półtora roku mamy BEZNADZIEJNą o chronę czytaj ŻADNĄ...
I co???Każdy przymyka oko.
Ja pracuję tak, że często zdarza mi się wracać do domu po północy...nigdy żadnego Pana ochroniarza nie spotakłem
.Debilizm niektórych sąsiadów, bliższych i dalszych poraża mnie tak, że naprawdę nie widzę możliwości walki z nimi...
Wolę swój czas poświęcic rodzinie i żyć spokojnie a nie codziennie szukać miejsca do parkowania...Ale działaczy to ja popieram jotes!!!
REKLAMA
22.01.2003 16:29 książkowa
szeFC
oczywiście, najlepiej wrócić do domq i niczym się nie przejmować, ok - wolny kraj, robisz co chcesz. To nie marudź!! Bardzo proszę. Przez trzy lata też udawałam, że się nic nie dzieje (oczywiście, jak mi pod budą ochroniarzy okradli samochód napisałam tam gdzie trzeba, niestety nic to nie dało).
Teraz doszłam do wniosku, że mam dosyć. Pani zaśmiecającej mi balkon, pana palącego na klatce itp. Chcę to załatwić kulturalnie i z tego powodu dzisiejsze spotkanie.
Ja nie mam spokojnego życia, bo codziennie mam walenie drzwiami, oglądanie gladiatora po raz setny, chodzenie w drewniakach ew. w innych butach, które stukają (wszystko w czasie tzw. ciszy nocnej), syf na balkonie, bo głupie babsko trzepie dywany i "pielęgnuje swoje kwiaty" oraz smród papierosów na klatce jak by nie można było palić w domu ew. na balkonie. Więc nie przymkne oka, trudno, może będę walczyć z wiatrakami, a może mi się uda.
22.01.2003 16:43 #szeFC
Książkowa! Gdybym się nie przejmował to uwierz siedziałbym cicho-ja nie wierzę po prostu, że na tym osiedlu kiedykolwiek będzie normalnie.
Sorry. Co miesiąc o każdą przepaloną żarówkę na klatce kłócę się z Akcentem, który uważa chyba że jej zjadam.Gdybym miał więcej czasu i wpływ większy na to- zrobiłbym wszystko aby Akcent nie Administrował naszym blokiem...
Okazuje się też że tylko ja z 9 B w tej sprawie dzwonię do Administracji,- więc gdzie jesteście WY aktywiści, działacze, którzy macie czas i chcecie walczyć?? Co drugi dzień kulturalnie przypominam imbecylom w windzie, że TU SIĘ NIE PALI,pomalowałem zdewastowaną ścianę przy windzie, zwracam uwagę sąsiadowi który z akademika wyniósł palenie i popijanie piwka na klatce, żeby po sobie sprzątnął itd Myślisz że odnosi to jakiś skutek????...Ja nie marudzę, ale z całego mego serca życzę Ci powodzenia w "kulturalnym"załatwieniu sprawy z panią od drewniaków, kwiatów i gladiatora...Ale ja jestem realistą- mój dziadek mawiał mądrze - NIE RUSZAJ G..... BO ŚMIERDZI.
22.01.2003 16:54 książkowa
szeFC
przepraszam, sądziałam z Twojej wypowiedzi, że nic nie robisz.
Zgadzam się, że trudno będzie cokolwiek kulturalnie załatwić, jednak taka nadzieja jeszcze się we mnie tli... Nie rozumiem tych ludzi i chyba ich nie zrozumiem, że przytoczę inną wypowiedź: buraki przesadzić za Wyszków.
Jeżeli nic nie osiągnę tym sposobem wymyślę coś innego. Jak następna metoda nie podziała to nie wiem, chyba będę czekać na ten moment kiedy się wyprowadzę, tam gdzie jest spokojnie. Mam nadzieję, że takie miejsca jeszcze istnieją
25.01.2003 00:28 #jotes
szeFC
Cieszy mnie to że udało mi się Ciebie rozśmieszyć swoją wypowiedzią, cieszy mnie również że popierasz działaczy.
Ale do rzeczy masz rację ja również często wracam z pracy około północy, potwierdzam żadnego ochroniarza nie spotkałem o tej porze.
Próbowałem zawalczyć z tak zwanym stowarzyszeniem wspólnot Oni owszem rozumieją że na Naszym osiedlu jes źle ale Oni niestety nic nie mogą zrobić, jak było na początku tak i będzie na tym Naszym kochanym osidlu aż kiedyś dojdzie do tragedji gdy naprzykład straż pożarna nie bedzie mogła podjechać np. pod 9 d może wtedy ktoś się obudzi ( z ręką w nocniku )
26.01.2003 23:06 #pola
Szcerze mówiąc to doprawdy nie wiem dlaczego "nic nie mogą zrobić'??????????????Przecież to My ich zatrudniamy- My płacimy i My mamy prawo wymagać...Tak przynajmnie być powinno- Mam wrażenie że płacę za nic- obecność tych panów wcale nie czyni mnie bezpieczniejszą.
REKLAMA
29.01.2003 14:17 #mieszkanka
Mówicie że wy płacicie, pan z matiza czy ze stolicy też płaci wszyscy którzy źle parkują też tu mieszkają i też płacą, na forum powtarza się słowo "walczyć" ale my nie jesteśmy na wojnie tylko tu mieszkamy, mówienie, że nie ma problemu z parkowaniem, bo są wolne miejsca w garażach to pójście na łatwiznę, dlaczego na Świadowida gmina nie może wybudować zatoczek postojowych jak to jest na wielu okolicznych ulicach, może gdyby Wspólnoty wystosowały pismo i zebrały podpisy lokatorów to odniosłoby to skótek.
31.01.2003 00:32 #korek
Mieszkanko!!!Ja nie chcę zatoczek postojowych od Światowida!!!Mam dość autobusów jeżdzących tu co 3 minuty.I jakbyś się lepiej wczytała to zrozumialabyś że nie nikt nie twierdzi że nie ma problemów z parkowaniem!!Ja podobnie jak Pola nie rozumiem dlaczego nic nie można zrobić???Tyle- w miarę myślących ludzi, którym powinno na czymś zależeć- ja na szczęścię wynajmuję tu mieszkanie i powiem Wam szczerze cieszę się że będę mieszkał tu tylko do marca. Ha...Powiem dalej..jestem pewien- że wejdę na Wasze froum za rok i będzie to samo!!!Trochę przypomina to Kafkowskie powieści...
31.01.2003 08:00 książkowa
wracam wczoraj do domu, jest 20.30, parking ten po prawej stronie jadąc od ochrony puściutki, zaparkowałam sobie bliziutko domu, zgodnie z przepisami i co widzę: za mną jedzie ten BURAK, bo inaczej się nie da go nazwać, który cały czas parkuje przy śmietniku 9A i co??? zaparkował przy śmietniku!!! to się w głowie nie mieści, ja wybierałam jak panna w kawalerach gdzie zaparkować, bo miejsc w maxa, więc dylemat, może tu może tam, a ten idiota znowu zastawił śmietnik, bo dwa kroki dalej od klatki postawić samochód to dla niego ciężka sprawa.
31.01.2003 10:57 #martyna
Jeju, to rzeczywiście dupek! Mówisz o takim granatowym, nie pamiętam marki? Ja na niego trafiam tylko jak rano wyrzucam śmieci, bo normalnie idę drugą stroną do autobusu. To może by dodrukować jedną dużą naklejkę i mu na samochód nakleić, że to nie jest miejsce do parkowania. Albo jeśli tylko go się zobaczy z rana zadzwonić po straż miejską żeby od razu przyjechali i założyli blokadę. I nie ustąpić dopóki nie przyjadą! Może to go rozumu nauczy. Bo mnie szlak trafia, jak muszę biegać naokoło niego ze śmieciami.
31.01.2003 11:35 książkowa
martyna
ten w granatowym, on chyba niereformowalny jest, bo jak wysiadł to bałam się zwrócić mu uwagę - wygląd jak panowie z salonu urody "efekt", czyli skórzana kurtka, golfik itp. niekiedy mam ochotę zostawić mu śmieci na dachu (chyba by się zdziwił)
REKLAMA
31.01.2003 15:29 #martyna
Mam dokładnie taką samą myśl za każdym razem jak go tam zastaję! A już na pewno jak chcę wyrzucić makulaturę, bo jak normalne śmieci, to niby mogę samochód obejść, ale jak zastawi pojemnik na makulaturę, to przecież nie będę się wciskać pomiędzy to nieszczęsne auto a pojemnik. Panowie z zarządu wspólnoty! Wiem, że przynajmniej jeden z Was czyta od czasu do czasu forum. Czy z tym się naprawdę nie da nic zrobić? Może jak zarząd albo wręcz stworzyszenie wyśle pismo do straży miejskiej, to sie coś zadzieje, skoro telefony niewiele dają.

 7292/7420 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Otwarcie granic
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

 
 
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA