REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

na dobre i na złe.....

# pola

18.01.2003 01:35

znajdę wreszcie??? Ludzie gdzie Wy się leczycie??? Mowa tu o lekarzach rodzinnych, pierwszego kontaktu, i tak dalej- ja obecnie należę do Poradni "Centrum Medyczne Białołęka" na Książkowej 9, ale cosik mam przeczucia, że lekarze traktują chorych z "pewną dozą nieśmiałości" i z lekkim przymrużeniem oka...A więc zamierzam zmienić ową- tylko aby nie zamienić siekierki na kijek proszę o rady i opinię na temat Waszych lekarzy w pobliżu.....

# Piotrek z Odkrytej

18.01.2003 09:59

Medycyna Rodzinna na Myśliborskiej, tam jestem zapisany, choć lekarzy unikam jak ognia, ale tylko dlatego że nie lubię chorować.

# Duśka

18.01.2003 10:37

Tylko nie Medycyna Rodzinna na Myśliborskiej !!!!!!! Właśnie się z tamtąd wypisałam !!!! Za połowę usług trzeba płacić (co z tego, że mniej niż w prywatnym gabinecie?), grafiki do specjalistów podobno są otwierane w poniedziałki, a jak przyszłam w ostatni poniedziałek (tj.13.01), bo się przez 2 godziny nie mogłam dodzwonić, to się okazało, że do 18 lutego nie ma miejsca do dermatologa !!!!!!!!! Taką niemrawą obsługę to ja mogę mieć w tradycyjnej służbie zdrowia i to za darmo. Przyszłam z chorym dzieckiem, które od soboty siedziało w domu i dowiedziałaam się, że mogą mnie zapisać na wtorek po południu. Tam jest po prostu za mało lekarzy. Na "do widzenia" karty szczepień dzieci wręczono mi bez żadnej koperty, prosto do ręki, a na dworzu była śnieżyca. Dziesięc minut pani szukała jakiejkolwiek kopetry, w końcu na moje stanowcze żądanie opakowania dokumentów wznalazła jakąś obwolutkę. Szczepień dzieci trzeba samemu pilnować, chociaż nawet w tej naszej klasycznej służbie zdrowia dzwonią do domu z informacją o terminie szczepienia. Estetyczny wystrój i komputery nie zastąpią szybkiego dostępu do lekarza. I o tym trzeba myśleć decydując się na wybór placówki. Piotrku z Odkrytej, dyskutujemy na forum na wiele tematów, ale tu po raz pierwszy muszę mieć inne zdanie niż Ty - dobrze, że nie chorujesz i tak trzymać, ale bądź czujny co do tej przychodni. Duśka

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

18.01.2003 21:07

OK, skrytykowałaś, ale co w zamian, jakaś alternatywa ?? Byłem tam ze trzy razy i za każdym razem, oprócz spóźnienia lekarza, wszystko było dobrze.

# wielbiciel

18.01.2003 22:41

Znam dobrego znachora i babkę- tylko na tyle możemy w dzisiejszych czasach liczyć. Na szczęście potrafię sam zamawiać uroki... więc jakby co..

# mms

18.01.2003 22:52

To dobrze, że nie zmieniłam na Centrum Medyczne, bo myślałam o tym. Jestem teraz w Medycynie, jakichś ogromnych problemów nie miałam, ale rewelacyjnie też nie jest. Raz pani doktor przepisała mi przed dalekim wyjazdem i baaardzo długą podróżą (o której ją oczywiście poinformowałam) antybiotyk, na którym było napisane, że może powodować dość ostry rozstrój żołądka. Gdybym wzięła przed podróżą, to bym się dopiero miała z pyszna. Na szczęście byłam czujna i dopiero pierwsze dni pobytu spędziłam na częstych odwiedzinach pewnego przybytku.

REKLAMA

# Mieszkaniec

20.01.2003 10:05

A kto ma jakieś doświadczenie z lekarzem z budy na Porajów ?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy