REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Imbecyl !!!!!!!!!

16.01.2003 10:58 #mieszkanka
co za imbecyl wczoraj nie uslyszal jak wył alarm w jego samochodzie
16.01.2003 11:05 #Piotrek z Odkrytej
A co to za ochrona, która tegoż ...... nie potrafi zlokalizować ???
16.01.2003 11:46 #mieszkanka
ta ochrona to sie nadaje do .....
ciekawa jestem czemu teraz nie sprawdzają przy wjeździe na osiedle winietek
moze za zimno jest??
16.01.2003 13:46 #książkowa
pal sześć, że nie sprawdzają przy wjeździe, gorsza sprawa, że przy wyjeździe nikt tego nie kontroluje, choć dostaliśmy takie małe identyfikatory. mi rąbneli kołpaki, choć auto stało przy budce ochroniarzy. wg mnie przykładem - tym pozytywnym - ochrony jest ta przy nowodworskiej, rewelacja.
16.01.2003 14:08 #Piotrek z Odkrytej
No to sprawdźcie, co wchodzi w zakres ich obowiązków. W końcu opłacacie ich pracę. Kilka dni temu siedziało w budce dwóch: jeden ziewał, a drugi spał.
17.01.2003 00:52 #jotes
Proponuję nie płacić za ochronę tego osiedla.
Oni poprostu nic nie robią a zreszt po co mają kontrolować wjazd czy wyjazd, przecież z osiedla można wyjechać chodnikiem między blokiem 9c a 9d jak to zresztą wielu kierowców robi. Ochrona nawet jak widzi jakąś nieprawidłowość to przechodzi koło tego obojętnie ONI poprostu boją się interweniować !!!
17.01.2003 18:44 #Corty
prawdę powiedziawszy, wcale się nie dziwię tym ochroniarzom, w końcu to nudna i mało płatna robota. Może to też kwestia zmotywowania ochrony do działania - na osiedlu przy Świderskiej od 100 do 112 działają bez zarzutu.
18.01.2003 21:12 #Piotrek z Odkrytej
A zastanawiałeś się, Corty, dlaczego tylu jest chętnych do pracy w ochronie ?? Faktycznie to mało płatna i ......... robota, ale jak już ktoś się zdecydował na bycie pracownikiem ochrony, to też powinien wykonywać tę robotę jak najlepiej. Może sie mylę, a może dlatego, że niektórzy tak myślą jak Ty, tak to właśnie wygląda.
18.01.2003 22:36 #wielbiciel
Piotrze czy chcesz pracować w ochronie za 3 zł za godzinę brutto?
19.01.2003 19:42 #Piotrek z Odkrytej
Chcesz powiedzieć, że gdyby zarabiali 10 zł pracowaliby lepiej ??? Myślę, żę niektórzy i za duże pieniądze źle pracują (na pewno znasz przykłady). Pewnie tak, ale coś ich ciągnie do tej pracy. Ponawiam to co powiedziałem: jeśli już coś robisz (nawet za 3 PLN/1h), rób to dobrze. Wielbicielu zadam Ci pytanie: czy wykonujesz swoją pracę dlatego, że dużo zarabiasz, czy dlatego, że masz takie poczucie, które można nazwać poczuciem dobrze spełnionego obowiązku ?? Wiem, że ci ludzie są bardzo źle opłacani, ale czy to jest powód, żeby źle pracować ??
REKLAMA
19.01.2003 21:19 #vetilien
Hehe, ochroniarze czasem się przydają... Raz bardzo się spieszyłam do szkoły na Leśnej POlanki i mi łańcuch spadł z roweru. Jak to dobrze, że ochroniarz był w pobliżu, bo i naczej bym tego dnia nie dotarłą do szkoły na czas ;)

7912/8010 

• Poleć
  • Polub Tu Białołęka
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA