REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Imbecyl !!!!!!!!!

# mieszkanka

16.01.2003 10:58

co za imbecyl wczoraj nie uslyszal jak wył alarm w jego samochodzie

# Piotrek z Odkrytej

16.01.2003 11:05

A co to za ochrona, która tegoż ...... nie potrafi zlokalizować ???

# mieszkanka

16.01.2003 11:46

ta ochrona to sie nadaje do .....
ciekawa jestem czemu teraz nie sprawdzają przy wjeździe na osiedle winietek
moze za zimno jest??

REKLAMA

# książkowa

16.01.2003 13:46

pal sześć, że nie sprawdzają przy wjeździe, gorsza sprawa, że przy wyjeździe nikt tego nie kontroluje, choć dostaliśmy takie małe identyfikatory. mi rąbneli kołpaki, choć auto stało przy budce ochroniarzy. wg mnie przykładem - tym pozytywnym - ochrony jest ta przy nowodworskiej, rewelacja.

# Piotrek z Odkrytej

16.01.2003 14:08

No to sprawdźcie, co wchodzi w zakres ich obowiązków. W końcu opłacacie ich pracę. Kilka dni temu siedziało w budce dwóch: jeden ziewał, a drugi spał.

# jotes

17.01.2003 00:52

Proponuję nie płacić za ochronę tego osiedla.
Oni poprostu nic nie robią a zreszt po co mają kontrolować wjazd czy wyjazd, przecież z osiedla można wyjechać chodnikiem między blokiem 9c a 9d jak to zresztą wielu kierowców robi. Ochrona nawet jak widzi jakąś nieprawidłowość to przechodzi koło tego obojętnie ONI poprostu boją się interweniować !!!

REKLAMA

# Corty

17.01.2003 18:44

prawdę powiedziawszy, wcale się nie dziwię tym ochroniarzom, w końcu to nudna i mało płatna robota. Może to też kwestia zmotywowania ochrony do działania - na osiedlu przy Świderskiej od 100 do 112 działają bez zarzutu.

# Piotrek z Odkrytej

18.01.2003 21:12

A zastanawiałeś się, Corty, dlaczego tylu jest chętnych do pracy w ochronie ?? Faktycznie to mało płatna i ......... robota, ale jak już ktoś się zdecydował na bycie pracownikiem ochrony, to też powinien wykonywać tę robotę jak najlepiej. Może sie mylę, a może dlatego, że niektórzy tak myślą jak Ty, tak to właśnie wygląda.

# wielbiciel

18.01.2003 22:36

Piotrze czy chcesz pracować w ochronie za 3 zł za godzinę brutto?

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

19.01.2003 19:42

Chcesz powiedzieć, że gdyby zarabiali 10 zł pracowaliby lepiej ??? Myślę, żę niektórzy i za duże pieniądze źle pracują (na pewno znasz przykłady). Pewnie tak, ale coś ich ciągnie do tej pracy. Ponawiam to co powiedziałem: jeśli już coś robisz (nawet za 3 PLN/1h), rób to dobrze. Wielbicielu zadam Ci pytanie: czy wykonujesz swoją pracę dlatego, że dużo zarabiasz, czy dlatego, że masz takie poczucie, które można nazwać poczuciem dobrze spełnionego obowiązku ?? Wiem, że ci ludzie są bardzo źle opłacani, ale czy to jest powód, żeby źle pracować ??

# vetilien

19.01.2003 21:19

Hehe, ochroniarze czasem się przydają... Raz bardzo się spieszyłam do szkoły na Leśnej POlanki i mi łańcuch spadł z roweru. Jak to dobrze, że ochroniarz był w pobliżu, bo i naczej bym tego dnia nie dotarłą do szkoły na czas ;)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA