REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

druga tura w białej

# piotrek

13.11.2006 09:43

skoro wyniki podają(niejawne) jakie podaję , tzn , że odbył sie pogrom po, a pis i gosp. przerżnęło i sld.
warszawka nie pozwala na koalicje sld z pisem, czyli pis gosp i sld nie może zawrzeć koalicji i nie będzie większośći.
w takim razie smoku nie będzie burmistrzem , a józef vice.
najmniejszym złem byłoby teraz zawiązanie k. po-sld.
ale jest też opcja popisu, Ostry pewnie gryzie pazurki czy wyjdzie taka koalicja, bo jak nie to tylko radnym będzie a nie vice czy przewodniczącym rady.
ja bym odsunął pis na bok i gospodarność i dał vice (nie wiem kto wlazł z 1 z sld, jeżu czy nalbert, ale wydaje mi się że jeżu) jeżowi i spokój. w sld mają stałych radnych, w pisie mniej stałych, i słowa nie mają , dlatego sld w białej jest pewniejsze.
jakie to byłoby piękne, wyałtować wszystkich z obecnego składu zarządzającego. kosztem stanowiska dla jeża i ok. tylko pogrozić paluszkiem jak dyzma.
ale pod skórą czuję popis, bo więcej maja mnadcików i przy spierdolce większa szansa utrzymania koalicji. niedobrze, niedobrze.

 Włodkowski B.

13.11.2006 15:25

Arcyciekawa sytuacja. PO zabrakło 1 mandatu. Mógłby znacząco zmienić sytuację.
No i wielkie wyzwanie - zwłaszcza dla p. Pelca.

# passi@op.pl

13.11.2006 15:51

Nic nie zabrakło... :) Pewnie, że arcyciekawa :) Krzysiu poradzi sobie, poradzi...

REKLAMA

# piotrek

13.11.2006 19:40

musze teraz wyjść mimo iż przed chwilą wszedłem, gdzieś tak za godzinę bartku nowym wpisem przedstwie coś b. ciekawego, cos co przyszło mi do głowy po twoim bartku ostatnim wpisie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy