REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

moralność, nadzieja głupców , upadek a wybory

# Spijacz piany przed TV

13.11.2006 07:15

Czekam z utęsknieniem na wynik wyborów! Ciekawe jaki patafian z starej ekipy został przy żłobie ? Kto doszedł a kto poleciał? Komu zagramy pogrzebowego marsza. Może Pasterowi?! haha. Nie w tym rzecz...taki żarcik sytuacyjny! Po prostu bardzo bym chciał żeby co poniektórzy te stołki potracili . Mam wrażenie że po prostu do nich się przylepili a budynek zwany Ratuszem wezmą przez zasiedzenie!
Składam oficjale słowo ze z miłą chęcią zadzwonię do ewentualnych przegranych. Złoże im kondolencje z powodu politycznej śmierci! Tak dla jaj...Ciekawe jak będą huczeć do słuchawki tel?
Apel do tragicznie wazeliniarskich redaktorów pismaka zwanego Echem . Zróbcie wywiad z przegranymi i jakże zawiedzionymi pochopnym wyborem narodu , kandydatami...Zobaczymy który jest wygadany i na tyle honorowy by jeszcze mógł stwierdzić- Przegrałem bo zawiodłem wyborców!?
Wiecie raz patrzę z nadzieją ze ewentualni wybrani dokonają przełomu . Ze nie trzeba będzie tworzyć stowarzyszeń Agape by dzieciaki sobie mogły pokopać w piłkę a nie za 3-7 lat pomylić ją z głową kolegi ,
Chciał bym by nie musiał inicjować rady Służewski choć to najlepszy pomysł w tym roku. Ze na posiedzeniu socjalnym pomyśli się o kapitalnym remoncie domu samotnej matki , ze nie będzie aferek z powodu nadużyć czy przetargów. Ze nie musiał by Oracz inicjować swych beznadziejnych pomysłów w stylu rada młodzieży na dzielnicy czy tego inicjatyw społecznych . Kompletna żenada szukać pogłosu na 2 tyg. przed wyborami . Ze radni w końcu będą szukali winnych i cześć spraw pójdzie do prokuratury ( czytaj ustawki w załatwianiu mieszkań czy posadek dla żony czy dalszej rodziny ) Tak , tak o tym wiem drodzy radni . ( piotrek nie pisz o zaniechaniu w doniesieniu bo jak chciałem ruszyć to wielkie g to wszyscy którzy mogli poświadczyć uciekli w sino dal ) Niech winnym będzie wstyd. Właśnie bardzo bym chciał...
Lecz raczej czuje pismo nosem! Będzie tak jak kiedyś , jak jest zawsze! Tak jak w przypowieściach Kaznowskiego o śmieciach - nudno i fatalnie!

# inowa

13.11.2006 09:30

Spijacz piany czy pijany? pewne, że niespełniony zagryziak. Ciekawe czy brał udział w wyborach i kiedy zacznie opluwać swojego kandydata.

# Spijacz piany przed TV

13.11.2006 12:45

E tam! Niestartowałem i nikogo opluwać ( niesłusznie ) nie będę!
Ale głos sprawiedliwości powinien być. Chciałem tylko normalnej dzielnicy!

REKLAMA

 Włodkowski B.

13.11.2006 15:21

Spijacz: "Ze nie trzeba będzie tworzyć stowarzyszeń Agape by dzieciaki sobie mogły pokopać w piłkę a nie za 3-7 lat pomylić ją z głową kolegi ,
Chciał bym by nie musiał inicjować rady Służewski choć to najlepszy pomysł w tym roku."
A gdzie zasada pomocniczości. A gdzie wolność zreszania się. Tego typu inicjatywy to nie erzatc, ale sól, istota... - chodzi o to, aby im nie przeszkadzano, a wspierano; korzystano z potencjału...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe