REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

kandydat Opolski - dużo faktów

# mieszkaniec osiedla Pajdaka

09.11.2006 21:19

Co Sadzicie o kandydacie na radnego w postaci Pana Opolskiego?
NIE PODOBA mi sie sposób w jaki blokuje inwestycje na terenie wspólnym na osiedlu przy Pajdaka. przykład - chodnik pomiędzy blokami 5 i 7. Chodnik pełen dziur ale Pan Opolski blokuje jego naprawę przez inne wspólnoty twierdząc, że należy on do bloku nr 5.
To działanie ma na celu skłucenie mieszkańców i pokazywanie, ze zarząd wspólnoty Pajdaka 7 źle zarządza częścią wspólną. Takiego blokowania inwestycji jest wiele. Żeby zorganizować ruch pomiedzy blokami trzeba zatrudnić firmę projektową. Zamiast ogrodzić osiedle chce wprowadzić kompletna inwigilacje montujac kamery. Ciekawe na marginesie czyja firma to bedzie robic? Pewnie jak zawsze firma "MEN", majaca chyba wyłaczność na usługi zlecane przez Pana Opolskiego. We wczesniejszych tematach czytałem jak Pan Opolski pisze, że to mieszkańcy nie chcą grodzenia osiedla i trzeba uszanować ich wolę. Jak wobec tego wytłumaczyć fakt, ze 3 "małe" bloki odgrodziły sie od strony przedszkola?
O czyjej woli ten Pan mówi? chyba tylko o swojej i potencjalnych poplecznikach.
Jak porównać ogrodzenie osiedla i zatrudnienie ochrony z prawdziwego zdarzenia a założenie kamer wyprowadzonych do budki na parkingu. Przecież ci Panowie nie wychodzą z niej w nocy nawet jak włączy sie alarm w którymś samochodzie. Jak wiec mogliby interweniować w przypadku rozboju lub innego zdarzenia? Wydaje sie, że ogrodzenie osiedla i profesjonalna ochrona ochroni nas przed włamaniami do piwnic, spożywaniu alkoholu w obrębie klatek schodowych czy innym zdarzeniom.
Zastanówcie sie Państwo czy Pan Opolski działający w komisji porządku publicznego naprawdę dąży do tego żeby żyło nam się lepiej i bezpieczniej, czy tylko szuka sposobu do zaistnienia?
Prawdziwym szczytem wszystkiego była ostatnia gazetka "Informator rady osiedla warszawa nowodworyI" wydawana przez radę osiedla. Nie dość, że wydrukowana za nasze pieniądze, nasze bo z naszych podatków, na papierze kredowym to w dodatku trafiła dwukrotnie do skrzynek pocztowych. Pochwały jakie tam przeczytałem dla Pana Opolskiego, a także artykuł "Osiedlowa rzeczywistość" napisany ponoć przez kobietę, co najmniej podpisany przez Panią Ludmiłe Wesołowską- Majszak, ale pisany przez mężczyznę. Dlaczego? wystarczy przeczytać tekst.Użuwanie formy męskiej przez kobietę to chyba nie jest reguła? ...kiedy wprowadziłem sie ..., ...obydwie te plagi juz opisywałem... i tak dalej. Nikt mi nie powie, że tak można się mylić co do swojej płci!!! Dziwnym trafem w środku drugiego egzemplarza informatora znalazła sie jeszcze ulotka Pana Opolskiego. Czy to prywatne wydawnictwo tego pana, czy może gazeta komitetu wyborczego? A może Pan Opolski wykupił miejsce na ostatniej stronie informatora na której tak ładnie reklamuje swoją osobę i prowadzi kampanię wyborczą? Może zapłaci za wykorzystywanie naszego informatora do celów prywatnych? Zastanówcie się Państwo jeszcze raz zanim zagłosujecie na Pana Opolskiego. Zbyt wiele funkcji jakie pełni ten Pan powoduje, że żadnej nie wykonuje dobrze i myśląc o ludziach którzy go wybrali.

# dodo

10.11.2006 07:53

Panie ""alku lub Kruku"" kończ Pan z tym jadem wstydu oszczędź.
Ciekawe -był Pan uprzejmy zmienić sobie rozszyfrowany nick???

# chyba Cię znam

10.11.2006 18:48

Coś cię chłopie męczy.Nie dziwota.Gdybyś przeczytał to zauważyłbyś że oglosił że dość roli Przewodniczącego .W styczniu -lutym masz szansę .Tam zgloś swoje uwagi .Wybiorą cię ,będziesz rządził.Będziesz król.Ciągle ujadasz ,ale taki Twój charakter.Idż się zapytaj o ten durny chodnik .Sprawdż.Leży na działce Pajdaka 5. I nie Opolski decyduje tylko czlonkowie Wspólnoty poprzez glosowanie .Tyle.Pani Ludmiła pisze (czytałem przynajmniej Jej dwa teksty) wiem także że z wyksztalcenia jest dziennikarką.Jesli masz do niej uwagi zgloś się do Niej i udzieli ci lekcji przynajmniej byś kumał podstawy.Po nadto wiesz dobrze że i Ty możesz pisać- bo proszą o artykuły .Jakoś cię na to nie stać .Specjalizujesz się w paszkwilach.On pisze w każdym a wydają go chyba 6 lat.

REKLAMA

# mieszkaniec Pajdaka

13.11.2006 21:35

A CO MI ODPOWIESZ NA INNE MOJE ZARZUTY? cZY PAN OPOLSKI ZAPŁACIŁ ZA REKLAMĘ W INFORMATORZE CZY WYKORZYSTAŁ SWOJĄ POZYCJE W RADZIE OSIEDLA?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break