REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czajka cd.

# Kasia

11.03.2003 09:26

Aza, czy kiedy nadejdzie wiosna, lato, mamy niebywałą szansę na jeszcze bogatszą gamę aromatów z naszej ukochanej Czajki? Jak często ona w ogóle zaszczyca swoimi zapachami. Wcześniej wydawało mi się że ok. raz na miesiąc, ale ostatnio się "poprawiła". Pozdrawiam.

# aza

11.03.2003 10:31

och, i zapewniam Cię, że poprawa będzie jeszcze bardziej odczuwalna :)
to będzie pełna gama aromatów :) wszystkie perfumerie świata razem wzięte nie dysponują taką ilością zapachów :)
najbardziej czuć, gdy wiatr jest w kierunku zachodnim...

# Kasia

11.03.2003 12:19

Rewelacja! Jak dobrze, że tam zamieszkałam :). Czy są jeszcze jakieś inne atrakcje, oprócz oczyszczalni, o których powinnam wiedzieć? Np. wielkie wysypisko śmieci, częste powodzie, kosmici :)? A jak Tobie się mieszka na Dąbrówce Aza? Jak sobie radzisz z komunikacją (o ile jeździsz autobusem)?

REKLAMA

# aza

11.03.2003 13:31

z atrakcji może nie już zapewnionych Nam mieszkańcom DW, lecz tych w planach, to mamy jeszcze stację benzynową przy ul. Anilinowej. Właśnie przygotowują grunt pod budowę.
Więc z jednej strony mikroklimat, z drugiej strony bomba - pole minowe ;)
Jak się mieszka? Hmmm, pytano mnie we wcześniejszym wątku, więc w wielkim skrócie - SUPER!!! Sąsiedzi są SUPER!!!! Tereny nadwiślańskie - SUPER!!! Lasek henrykowski, zalew zegrzyński - mjodzio :)
Jeżdżę autobusem i czasami sobie narzekam, ale nieznacznie, gdyż mimo nieoczekiwanej zmiany lokalizacji/miejsca zamieszkania, świadomie wybrałam DW. Wiedziałam jak jest z dojazdami, wiedziałam jak jest z komunikacją miejską, choć wyobrażałam sobie o wiele gorzej - te opowieści o korkach na Modlińskiej spędzały mi sen z powiek. Gdy zamieszkałam na DW okazało się, że nie jest az tak źle... Fakt, pracuję w centrum i codziennie 2 godziny spędzam w autobusach (przesiadki). Czasami gdy mam ochotę i pogoda sprzyja ku spacerkom idę na pętlę na Nowodwory, skąd mam bezpośrednie busy.
Ale gdy przychodzi łikend nie chce mi się z tej mojej wsi wyjeżdżać. Na dwa dni zapominam o centrum, o warszawie.
Coś za coś!
A Ty Kasiu gdzie mieszkasz? Może sąsiadka z DW?

# Kasia

11.03.2003 13:47

A ja mieszkam sobie na Dąbrówce Szlacheckiej, czyli po drugiej stronie Modlińskiej, koło Fortu Piontek, Selgrosa, no i Czajki:). Też codziennie jeżdżę do centrum, do pracy, z przesiadką (723 na tramwaj 18 - omija korki w centrum). Fakt, jest u nas przyjemniej i bardziej zielono niż w centrum (moje osiedle sąsiaduje z lasem - super).

# aza

11.03.2003 14:00

No i w takim optymistycznym nastroju być powinnaś :)
Niechaj Czajka Cię z tych zielonych klimatów nie wypędza :)
Pocieszeniem dla Ciebie być powinno, choć być nie musi, że na DW podobno bardziej czuć mikroklimat...

REKLAMA

# dosadny

11.03.2003 14:47

Nie chcecie mieszkać - to się wyprowadźcie

# aza

11.03.2003 14:51

dosadny -> zauważ, że wyraziłam pochwalną mowę na cześć Czajki!

# Kasia

11.03.2003 15:56

Dosadny - chciałeś wtrącić coś na siłę, ale Ci nie wyszło. Nikt nie napisał, że chce się wyprowadzić, a jakieś negatywne kwestie zawsze się znajdą. Widać chyba nigdy nie czułeś "aromatów" Czajki albo Ci one odpowiadają.

REKLAMA

# dosadny

11.03.2003 17:05

Kasia wyluzuj! Wciąż wszędzie narzekania! Ludzie jak wy możecie żyć?! Współczuję..

# Kasia

12.03.2003 09:25

Dosadny, masz rację, że ludzie mają tendencje do narzekania i sama nie lubię zrzęd. Poruszyłam jeden "śmierdzący" temat, którego sedna niestety nie da się zamienić na zaletę. I mogę żyć z tym, że sobie ponarzekam na ten temat. Ty zawsze jesteś ze wszystkiego zadowolony? Nigdy nie marudzisz? No to gratuluję.

# aza

12.03.2003 11:42

dosadny - a tak przy okazji, zauważ, że gdy nie ma tematu do narzekania, czy do przedyskutowania - też przeważnie drażliwe tematy - wówczas wszelkie fora milkną.

REKLAMA

# dosadny

12.03.2003 14:24

skoro tak to napisz wtedy coś o sobie...

# Kotkaa

13.03.2003 14:03

Ja tam Czajkę czuję znacznie rzadziej niż Polfę, i to niezależnie od tego, czy jestem akurat w Białołęce Dworskiej, czy na Tarchominie. A Polfa była tutaj zawsze, i śmierdziała też zawsze.
Latem uczyłam się koło Czajki jeździć, bo drogi nie uczęszczane... i nie było wcale tak strasznie czuć. Podobno jest znacznie lepiej niż 8 lat temu, gdy jeździć uczył się mój mąż w tym samym miejscu.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA