Dwa lata: tyle zajmuje uruchomienie biletomatu
14 sierpnia 2012
Na początku czerwca przy przystanku Nowodwory w stronę centrum został postawiony biletomat. Od tamtego czasu nie zdołano go uruchomić.
Bareja na Barei? Taka perspektywa
Wieżowiec? Drapacz chmur? Czy Białołęka zmieni się w dzielnicę wysokościowców? Nie, to tylko zmiana perspektywy...
Za każdym razem brak odpowiedzi!
I tak minęły już dwa lata od momentu rozpoczęcia tej inwestycji przez ZTM.
Wojciech Tumasz
radny dzielnicy Białołęka










































