Paweł Konkiel stand-up

"OSZALEJĘ" to świetny sposób na spędzenie sobotniego wieczoru! Program w całości poświęcony jest życiu w związku z perspektywy faceta (+ historia z ubera, ale warto, żeby była!). Historie napisało życie i łatwo Wam będzie wczuć się w klimat moich codziennych przygód. Chłopaku, dziewczyno, bierzcie bilety i wpadajcie! Czeka nas świetny wieczór!
Na scenie pojawi się również support - Adam Dereziński.
Współorganizatorem wydarzenia jest GOK w Golinie.
O programie: Zamieszkałem z dziewczyną i program napisał mi się sam w rok. Jeezu, wystarczyło w odpowiednich momentach wyjmować notatnik. W skrócie: Oszaleję. Mówi się "zobaczysz, będziemy się jeszcze z tego śmiać". I to jest ten moment.
Nowy, godzinny program. Od serca i o realnych sytuacjach, więc jest szansa, że się rozgadam. W trakcie ponadgodzinnej pogadanki:
- przekonam Cię, że stand-up jest świetnym miejscem na randkę;
- opowiem o fakapach w pierwszych podrywach;
- dam znać, co się od*ierdala w domu, to nie uwierzysz;
- nauczę, na co zwracać uwagę, żeby dobrze wybrać partnerkę, żeby się wysypiać (nauczyłem się na swoim błędzie, może komuś pomogę).
Kocham ten materiał, mówię w nim o swoich przeżyciach, emocjach, trochę krzyczę, jak się zagalopuję i przede wszystkim ubieram codzienne sytuacje w żarty. I cholera, obnażając swoje życiowe historie, bawię się z Wami naprawdę dobrze. Chodź, to będzie dobry wieczór! Bilety w pulach, te wcześniejsze zawsze taniej. Nie czekaj do ostatniego dnia!
25.04.2025, 19:00 | Połaniec › Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu | |
26.04.2025, 19:30 | Kraków › Pub 103,8 FM | |
16.05.2025, 19:00 | Lublin › Dom Kultury LSM | |
24.05.2025, 20:00 | Golina › Dom Kultury w Golinie | |
30.05.2025, 20:00 | Bydgoszcz › Botanic Bydgoszcz |
LINKI SPONSOROWANE