Blue Café
4 maja 2026, 20:45
Szczecin
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
ul. Małopolska 48
Blue Café GRECHUTA "Ocalić od zapomnienia" to nowy, wyjątkowy projekt muzyczny zespołu.
Blue Café pragnie oddać hołd wybitnemu artyście, jakim był Marek Grechuta, przygotowując koncerty z Jego najbardziej znanymi utworami - m.in. "Ocalić od zapomnienia", "Dni, których nie znamy", "Korowód", "Świecie nasz" i wieloma innymi. Paweł Rurak Sokal lider zespołu przygotował wyjątkowe kameralne, pełne emocji aranżacje, które w połączeniu z niezwykłym głosem Dominiki Gawędy przeniosą publiczność w świat pełen nostalgii, refleksji i wspomnień.
Ich przeboje nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów, a teledyski osiągnęły 137 milionów odsłon na Youtube. Zespół ma na swoim koncie 5 SUPERJEDYNEK, 2 DIAMENTOWE, 2 PLATYNOWE ORAZ 4 ZŁOTE PŁYTY oraz jako pierwszy w Polsce otrzymał nagrodę "Cyfrowej Piosenki Roku" za największą ilość ściągnięć utworu Buena. Ich koncerty to zawsze gwarancja najwyższej jakości muzycznej i niezwykłej energii, łączącej pokolenia słuchaczy. Publiczność usłyszy znane utwory w nowych, poruszających aranżacjach, które ukazują ich piękno w zupełnie nowym świetle.
Nie przegap wyjątkowego koncertu Blue Café "GRECHUTA - Ocalić od zapomnienia" i pozwól, by magia muzyki zabrała Cię w świat pięknych dźwięków i ponadczasowych słów.
| 29.03.2026, 16:00 | Bielsko-Biała › Cavatina Hall | |
| 29.03.2026, 19:00 | Bielsko-Biała › Cavatina Hall | |
| 04.05.2026, 18:00 | Szczecin › Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza | |
| 04.05.2026, 20:45 | Szczecin › Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza | |
| 10.05.2026, 16:00 | Kielce › Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej | |
| 10.05.2026, 19:00 | Kielce › Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej | |
| 22.05.2026, 18:00 | Toruń › Sala Koncertowa CKK Jordanki |
LINKI SPONSOROWANE



































