REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

Łagodna kara za wielokrotnie okradane sklepy

  7 czerwca 2023

Łagodna kara za wielokrotnie okradane sklepy
zdjęcie poglądowe, źródło: policja.pl

63-latek z Warszawy notorycznie okradał sklepy na terenie Białołęki. Jego łupem padły opakowania z kapsułkami do prania warte ponad 7 tysięcy złotych. Podczas ostatniej "akcji" mężczyzna próbował wyjechać ze sklepu wózkiem wypełnionym... wiertarkami. Czy to ostatecznie go pogrążyło?

REKLAMA

Policjanci z Białołęki w ciągu niespełna dwóch miesięcy trzykrotnie zatrzymali 63-latka, który dopuścił się kradzieży sklepowych w popularnych dyskontach na terenie dzielnicy. Jego łupem padały kartony z kapsułkami do prania warte kilka tysięcy złotych. 5 czerwca złodziejaszek postanowił przerzucić się na inny asortyment. Darmowy shopping w Galerii Północnej Darmowy shopping w Galerii Północnej
Policjanci z Białołęki prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży asortymentu o wartości prawie 700 złotych, do której doszło w jednym z butików w galerii handlowej przy ul. Światowida 17 w Warszawie. Śledczy wytypowali podejrzane. Rozpoznajesz te kobiety?

Ponownie zatrzymany na Białołęce

Znany dzielnicowym 63-latek wywiózł w sklepowym wózku pięć sztuk wiertarek i damską sukienkę. Nie zdążył oddalić się z towarem, gdyż zareagował pracownik ochrony. Przedmioty, które ukradł były warte ponad 1 500 złotych. Wezwani policjanci przewieźli mężczyznę do komisariatu przy ulicy Myśliborskiej. Podczas zbierania dowodów okazało się, że mieszkaniec Pragi Północ kradł również w sklepach w innych częściach Warszawy.

Wstąp do księgarni

Policyjny dozór

6 czerwca prokurator przedstawił 63-latkowi zarzut za kradzież zuchwałą, za co może grozić mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Póki co, wobec złodzieja zastosowano dość łagodną sankcję - policyjny dozór. 63-latek dwa razy w tygodniu będzie musiał meldować się w komisariacie.

(jr)

.
 

Komentarze (3)

 Erneścio

27.07.2023 22:52

Po tych szczepionkach mentalność yepppła w grunt całkowicie...
Przecież, 1500 można za dnia zarobić na byle giełdzie legalnymi wiertarkami, o ile zwieziemy je z zachodu (oczywiście legalnie). Brak słów!

# Tarcho

25.08.2023 19:04

No taki stary juz

# Fndofo

30.08.2023 20:49

Bialomeka bialomeka bialomeka stan umysłu!!!!!

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023