Bezpłatny internet w parkach
2 września 2015
Na razie testowo przy Magicznej, ale już za miesiąc będzie można skorzystać z bezpłatnego wi-fi w kolejnych białołęckich parkach, zgodnie z wynikami ubiegłorocznej edycji budżetu partycypacyjnego.
Na Białołęce zakwitną kolejne galerie handlowe
A ściślej rzecz biorąc jedna zakwitnie, czyli otworzy swe bramy już teraz, a druga dopiero pod koniec przyszłego roku. O ile wszystko pójdzie zgodnie z planem.
Dodatkowo jeden punkt dostępowy umieszczony jest przy przystanku autobusowym Białołęka Ratusz. Korzystać można bezpłatnie, ograniczony jest czas trwania sesji - do 60 minut. Po godzinie należy zalogować się do sieci ponownie.
Będziecie korzystać?
(red)
.







































