REKLAMA

Bemowo

drogi

 

Klemensiewicza - Górczewska: będzie lewoskręt. "Tego chcą mieszkańcy"

  5 czerwca 2023

Klemensiewicza - Górczewska: będzie lewoskręt. "Tego chcą mieszkańcy"
Obecnie z Klemensiewicza w Górczewską można skręcić jedynie w prawo źródło: Jarosław Dąbrowski

Po interwencji przewodniczącego Rady Dzielnicy Bemowo Jarosława Dąbrowskiego jest zielone światło dla zbudowania lewoskrętu z Klemensiewicza w Górczewską.

REKLAMA

Problem znany jest od kilku lat. Wyjeżdżając ulicą Klemensiewicza z Jelonek można skręcić w Górczewską jedynie w prawo - w kierunku Woli i centrum. - Mieszkańcy zgłosili mi, że jest to bardzo niewygodne, ponieważ nie wszyscy mają potrzebę jechać w kierunku Woli. Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować? Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować?
Druk czasopism, broszur i katalogów stał się nieodłączną częścią strategii marketingowej każdej firmy. Promocyjne materiały drukowane spełniają swoją rolę efektywniej, niż ulotne reklamy w sieci. Mają one formę fizyczną, a co za tym idzie, przeciętny odbiorca może wrócić do ich przeglądania w dowolnym momencie. Jednocześnie, by przygotować tego typu materiały niezbędny jest nie tylko projekt graficzny, ale także jego wykonawca, czyli drukarnia. Oferta tego typu placówek może być jak najbardziej zróżnicowana. Jednak czym powinna charakteryzować się profesjonalna drukarnia i jaka powinna być jej oferta?
Ci, którzy chcieliby dotrzeć do Lazurowej lub pojechać w kierunku Babic, muszą przeciskać się wąską uliczką Doroszewskiego, włączać w ruch na Lazurowej, która i tak jest zakorkowana, w związku z przebudową jej północnego odcinka albo jechać Górczewską pod nasz ratusz i tam robić nawrotkę - mówi przewodniczący, który w tej sprawie złożył interpelację do burmistrz Urszuli Kierzkowskiej.

Jest zgoda drogowców

W odpowiedzi na interpelację Jarosława Dąbrowskiego dyrektor Biura Zarządzania Ruchem Drogowym Tamás Dombi odpisał, że istnieje możliwość takiej przebudowy skrzyżowania, by lewoskręt powstał. - Dodatkowo, po analizie istniejących programów sygnalizacji i warunków ruchu również nie widzę przeciwwskazań do dopuszczenia relacji skrętu w lewo - napisał dyrektor i zaznaczył, że zwraca się do Zarządu Dróg Miejskich o przygotowanie projektu na budowę przejazdu przez torowisko tramwajowe oraz opracowanie nowych programów sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Górczewskiej i Klemensiewicza. Po przygotowaniu dokumentacji zatwierdzi ją właśnie Biuro Zarządzania Ruchem Drogowym.

HK

.
 

Komentarze (4)

# Kristine

05.06.2023 23:20

No proszę, co ja widzę, co ja czytam.
Konkretny przypadek działania radnego Dąbrowskiego i jest efekt.
Jest moc.
Gratuluję.

# zjelonek

06.06.2023 11:48

I ja też wyjątkowo pochwalę i nie będę się czepiał. Oby jak najszybciej odbudowano ten lewoskret.
Bo przy ratuszu też nie wolno zawracać.
A jeszcze przy Klemensiewicza zamarzył mi się przejazd dla rowerów przez Górczewska albo chociaż wjazd na DDR za tym lewoskretem

# Bemowiak

06.06.2023 23:45

W koncu jakas dobra inicjatywa prospoleczna, gratuluje i dziękuję

REKLAMA

# Grymasik

07.06.2023 06:46

Pod ratuszem nie można zawracać, wprowadzacie redakcjo w błąd.
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy