REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Wawer

od Czytelników

 

Basen w Aninie rajem dla podglądaczy? "Kto to projektował?"

  5 marca 2020

Basen w Aninie rajem dla podglądaczy? "Kto to projektował?"

Kto to projektował? - pyta zbulwersowana czytelniczka, przysyłając nam zdjęcie z basenu w Aninie. Jej zdaniem, korzystający z pływalni mogą swobodnie podglądać przebierające się przy szafkach kobiety, a nawet zaglądać pod prysznice.

REKLAMA

Pływalnia w Aninie funkcjonuje już 10 lat. Jak twierdzą urzędnicy, obiekt jest obecnie jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Znajdujący się na parterze budynku kompleks oferuje sześć torów pływackich o długości 25 m, jacuzzi, saunę, zjeżdżalnie, basen rekreacyjny w środku i niewielki półotwarty na zewnątrz.

REKLAMA

Można stanąć pod drzwiami i podejrzeć

Otwarty od 6:05 do 21:45 siedem dni w tygodniu kompleks został poddany sporemu remontowi. W połowie 2016 roku zmodernizowane zostały szatnie, sauny, mozaika w basenie rekreacyjnym i zewnętrznym. Jak twierdzą niektórzy, już wówczas można było nieco inaczej wykonać wejścia z korytarza do przebieralni i pryszniców, do których nawet osoby nie korzystające z basenu mają zbyt łatwy dostęp.

- Korzystam z pływalni w Aninie i już od jakiegoś czasu przeszkadza mi, że z korytarza obiektu bardzo łatwo jest zajrzeć pod prysznice. Każdy może to zrobić! Ostatnio na dowód sama wykonałam zdjęcia, które obrazują całą sytuację - z korytarza można zajrzeć do przebieralni a nawet pod prysznice, z których korzystają kobiety i np. zrobić im zdjęcia. Kto to projektował? - napisała do nas czytelniczka.

REKLAMA

"Nie zgłaszano nam żadnych uwag"

Przeglądając przeróżne fora i poszukując opinii klientów na temat pływalni w Aninie, nie natknęliśmy się na opisywany przez czytelniczkę problem. Zazwyczaj uwagi klientów basenu dotyczyły niemiłej obsługi w recepcji, czy też były pewne zastrzeżenia na temat czystości przebieralni. Klienci skarżą się, że basen jest zatłoczony i nie można w nim swobodnie popływać. Problem czytelniczki zgłosiliśmy dyrekcji pływalni z pytaniem, czy coś można poprawić w tym temacie.

- Strefy szatniowe i prysznicowe są wyposażone, zgodnie z projektem budowlanym, w drzwi oraz osłony. Pływalnia Anin funkcjonuje od dziesięciu lat i wcześniej nie zgłaszano nam żadnych uwag odnośnie zabezpieczenia szatni i natrysków pod kątem zachowania odpowiedniej intymności dla klientów pływalni - informuje kierownik pływalni Krzysztof Orzechowski. Jak dodał, zarządcy obiektu przeanalizują ten problem w zakresie możliwości technicznych - co można by poprawić w tym zakresie. Jak się dowiedzieliśmy, miesięcznie z pływalni w Aninie korzysta około 24 tysiące osób (dane za rok 2019).

(DB)

 

Komentarze (8)

# Axelf

05.03.2020 09:37

Ooooh my god!

# dceqr

05.03.2020 10:39

Przestałem tam chodzić z dziećmi odkąd zaczęli pojawiać się podstarzali zboczeńcy którzy paradują z gołymi fajfusami po szatni. Teraz z Anina zrobił się raj dla Trzaskoskiego i jego zastępców...

# m .

05.03.2020 11:42

no faktycznie ma Pani problem, że ho ho. Na otrzeźwienie proponuję Pani wizytę na basenie w Holandii.

REKLAMA

# Suche majty

05.03.2020 23:56

Pani Marudna zaprezentowała fotografie, które wbrew temu co napisała, pokazują że żadnego problemu nie ma - nigdzie nie widać jakiejkolwiek kobiety!

# bardzo dobrze

06.03.2020 00:50

Właśnie bardzo dobrze - te miejsce ogólne dla Pań, gdzie są szafki to nie jest przebieralnia! Przychodzą tu zarówno dorosłe kobiety jak i małe dziewczynki. Należy przebierać się w miejscu,gdzie jest się samemu,czyli jeśli nie ma takich boksów to w ubikacji. Ja nie lubię chodzić na baseny, bo jak zabieramy dzieci to zawsze natkna się na jakiś golasów - fe! Syn-małe dziecko był obrzydzony, gdy zobaczył starego grubego pana paradującego sobie na golasa. W przebieralni dla pań było kilkanaście dziewczynek 7letnich, pewna pani przyszła tam i zaczęła rozbierać sie na golasa przy dzieciach. Po prostu absurd, żenada, żadnego wstydu. Jak byłam dzieckiem i chodziłam często na basen na Warszawiankę to tam były boksy do przebierania się - to było 30-parę lat temu... .

# iza

06.03.2020 08:27

projektował kumpel Biedronia?

REKLAMA

# Bob Rozbieracz

06.03.2020 20:36

#bardzo dobrze napisał(a) 06.03.2020 00:50
Należy przebierać się w miejscu,gdzie jest się samemu,czyli jeśli nie ma takich boksów to w ubikacji.
Ciemnoto! Przebieralnia, jak sama nazwa wskazuje, służy do przebierania się. Natomiast ubikacja, jak sama nazwa wskazuje, służy do defekowania. Tak samo jak jezdnia służy do jeżdżenia a chodnik do chodzenia a nie parkowania!

# Erni

01.04.2020 10:00

Po pierwsze są dedykowane boxy i jak ktoś chce/potrzebuje się przebrać - może to zrobić w tymże boksie. Obrzydzenie golizną to też jakiś absurd - bo np do zasady do sauny powinno się wchodzić nago (a nie "w lateksie"). Zakładam, że pisała to osoba, która "od wielkiego dzwona" chodzi na basen - bo jak ktoś chodzi na systematyczne treningi (czy na basen czy do klubu) to kompletnie nie zwraca uwagi na wspólne prysznice i inne osoby.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2022

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA