REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

Anita Lipnicka na Głębockiej

 

Anita Lipnicka na Białołęce. O miłości... akustycznie

  2 października 2022

Anita Lipnicka na Białołęce. O miłości... akustycznie
źródło: materiały organizatora

Po ogromnym sukcesie trasy "Intymnie", podczas której Anita Lipnicka świętowała 25-lecie swojej pracy twórczej, artystka zapowiada serię wyjątkowych koncertów zaplanowanych na jesień 2022. Będzie ją można usłyszeć i zobaczyć 8 października o godz. 19:00 przy Głębockiej 66.

REKLAMA

- Zamierzamy odwiedzić mniejsze miasta - te, do których nie udało nam się dotrzeć z naszym "intymnym ogrodem" w składzie poszerzonym o smyki - deklaruje artystka. - Co nie oznacza, że przyjedziemy bez scenografii i bez ognia w naszym instrumentarium! Wręcz przeciwnie - stworzymy wyjątkowy klimat, który pozwoli przenieść się na moment w inny świat, świat pełen kojących wrażeń dźwiękowo-wizualnych, których wspólnym mianownikiem będzie...miłość!

Jaki repertuar usłyszymy w ramach trasy "O miłości..."? - W czasie pomiędzy celebracją jubileuszu, a premierą mojego nowego wydawnictwa, zapragnęłam wyruszyć w trasę tematyczną, podczas której zaprezentuję zestaw mniej i bardziej znanych piosenek miłosnych, pochodzących z różnych okresów mojej twórczości. Oprócz utworów własnych, przygotowuję także sporą garść zaskakujących coverów! Jest tylu wykonawców, którzy mnie od lat inspirują...

Jeśli chcecie poznać moje ukochane piosenki o miłości i posłuchać, jak ja bym je zaśpiewała, gdyby były napisane przeze mnie, zapraszam na jesienne koncerty! - namawia Anita Lipnicka.

Wzruszająca trasa

Trasa "Anita Lipnicka - O miłości... akustycznie" zapowiada się więc niezwykle wzruszająco. Oprócz takich evergreenów, jak "Piosenka Księżycowa", "Piękna i Rycerz" czy "Mosty", będzie można usłyszeć m.in. "Nothing Compares 2 U" Sinéad O'Connor. Jest również szansa, że widzowie poznają przedpremierowo piosenki z najnowszego albumu, nad którym artystka obecnie pracuje.

Koncert objęty jest projektem "Wychodzę z rodzicami", podczas którego animatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi w wieku 3-8 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub pod numerem telefonu 22 300-48-00.

(mo)

.
 

Polecamy

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA