1500 mieszkań przy Marywilskiej. Budowa ruszyła
22 sierpnia 2016
Gigantyczne osiedle w pobliżu stacji Żerań całkowicie zmieni tę część Białołęki. Inwestor sprzedaje już pierwsze mieszkania.
Dziesięć lat temu otwarto most Północny
25 marca 2012 roku pierwsze samochody przejechały przeprawą z Tarchomina na Młociny i Wrzeciono.
W pierwszej kolejności powstaną 233 mieszkania o powierzchni 28-100 m2. Ceny są niskie nawet jak na Białołękę, bo rozpoczynają się od 5500 zł/m2. Osiedle znajdzie się w odległości spaceru od stacji SKM-ki, pokonującej drogę do centrum Warszawy w 25 minut.
Miasto Moje to pierwsze tak duże osiedle w rejonie Marywilskiej, w niezasłużenie cieszącej się złą sławą okolicy. Do tej pory okolice linii kolejowej były raczej omijane przez deweloperów, którzy woleli budować bloki na słynnych "polach kartofli" na obrzeżach Białołęki.
(dg)
.





































