REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

kronika policyjna

 

15-latka wypiła butelkę wódki. Straciła przytomność na ulicy

  2 grudnia 2022

15-latka wypiła butelkę wódki. Straciła przytomność na ulicy
źródło: Pixabay

Funkcjonariusze patrolu szkolnego straży miejskiej i policji znaleźli nieprzytomną wychowankę wolskiego domu dziecka. Przy piętnastolatce leżała pusta butelka wódki. Nieletnia została przewieziona do szpitala.

REKLAMA

Wspólny patrol szkolny straży miejskiej i policji kontrolował około godziny 9:30 otoczenie zespołu szkół przy Żeromskiego na Bielanach. Pracownicy placówki wskazali funkcjonariuszom nieletnią będącą pod wpływem alkoholu.

15-latka wypiła wódkę

Okazało się, że 15-latka jest nieprzytomna. Funkcjonariusze wspólnie ze szkolną pielęgniarką ułożyli dziewczynę w pozycji bocznej bezpiecznej i wezwali pogotowie ratunkowe. Przy nieletniej znaleźli półlitrową butelkę wódki, która była opróżniona prawie w całości.

Piętnastolatka jest wychowanką domu dziecka na Woli. Około godziny 10 na miejsce interwencji przyjechała karetka pogotowia. Ratownicy zabrali dziewczynę do szpitala w asyście pedagoga szkolnego. O zdarzeniu poinformowano dyrekcję domu dziecka.

(jok)

 

Polecamy

Komentarze (6)

# nnn

02.12.2022 22:03

Niemożliwe, przecież młode kobiety nie dają w szyję. A może jednak? Trzeba zrobić jakieś naukowe badania.

# trzymaj_sie

02.12.2022 23:48

W międzyczasie sponsor zniknął,
a serio to, to są trudne sprawy, bardzo młoda osoba, może jest jeszcze szansa na normalne ułożone życie, pozbycie się traumy dużo, pracy dla psychologów.

# Ubek

03.12.2022 15:22

Za czasów D. Tuska zbudowano gazoport czy kopalnię gazu w Lubiatowie. Kaczyński nadał gazoportowi imię Lecha Kaczyńskiego, przypisał go sobie a potem uzależnił Polskę od ruskiego węgla i zniszczył OZE.
Prawda o rządach PiS.

REKLAMA

# Alexa

03.12.2022 17:47

No jasne, OFE samo się też rozplynelo w cyberprzestrzeni, stocznie same sie zlikwidowały i po kawałku sprzedały towarzyszom, 200 miliardów złotych same przyszły do mafii VAT owskich i poprosily żeby je wziąć, kolejne 200 miliardów samo się wytransferowalo za granicę bo nikt nie chciał brać tej kasy, elektrownia jądrową pracuje juz pelna para od 2009r. i została wybudowana w terminie i w budżecie dając bardzo tani prąd dla każdego, wojny nie wywołali Niemcy tylko jacyś mityczni naziści którzy byli kosmitamii etc. A poważnie, to komuniści zawsze będą wyciągać łapy nie po swoje żeby dac swoim towarzyszom (taka ich genetyka), jak też są mistrzami budowania alternatywnej i wirtualnej rzeczywistości. Prawda jest natomiast taka, że za komunistów piniendzy (pisownia oryginalna) nie bylo i nie będzie (nie dotyczyło to towarzyszy) Tylko w tym oni są dobrzy. Już oproznili skrytki w meblach i wydali cały szmal dlatego tak ich ciśnie do władzy żeby znów napełnić worki po brzegi. Bo do roboty to oni się nie nadają. Do żadnej, nawet do zamiatanie ulic bo przy tym trzeba wbrew pozorom myśleć. A przy władzy zawsze można się wyzywać jak mawiał klasyk.

# Ubek

04.12.2022 11:37

#Alexa wypolerowałaś już berło Rydzykowi ?

# nnn

04.12.2022 17:49

#Ubek napisał(a) 04.12.2022 11:37
#Alexa wypolerowałaś już berło Rydzykowi ?
Wpis typowy dla lewaka gdy merytorycznych argumentów brak.

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA