REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Darek

29.09.2015 22:25

To koniec PO w Warszawie, tego nie wybaczą jej mieszkańcy... Kolejne dzielnice czekają w kolejce... choćby Białołęka, tam też radni odstrzelą skompromitowanego Jaworskiego. Wszystkich dzielnic tak nie zablokuje. A jak PiS dojdzie do władzy, to rozliczy aparatczyków PO, będzie panika!!! Glosowałem do tej pory na PO, ale zagłosuje teraz zdecydowanie na PiS, ja i cała moja rodzina.

# WWJD12

29.09.2015 22:27

#Darek napisał(a) 29.09.2015 22:25
To koniec PO w Warszawie, tego nie wybaczą jej mieszkańcy... Kolejne dzielnice czekają w kolejce... choćby Białołęka, tam też radni odstrzelą skompromitowanego Jaworskiego. Wszystkich dzielnic tak nie zablokuje. A jak PiS dojdzie do władzy, to rozliczy aparatczyków PO, będzie panika!!! Glosowałem do tej pory na PO, ale zagłosuje teraz zdecydowanie na PiS, ja i cała moja rodzina.

Przez takie decyzje Hanka i całe PO szykuje sobie politycznie grób, bardzo nieprzemyślana decyzja przed wyborami. Czują, że tracą władzę i przyjdą bolesne rozliczenia.

# Stachu

29.09.2015 22:28

PO idzie na dno.

REKLAMA

# J23 nadaje

29.09.2015 22:29

Jedno jest pewne ta decyzja potężnie wzmocni oponentów POło teraz to dopiero będa się konsolidować i atakować skompromitowaną POło.

# Hukaluk

29.09.2015 22:31

PO idzie na przegraną, niebawem wywiozą ich na taczkach, warto teraz zapamiętać te nazwiska przed wyborami, parlamentarnymi i samorządowymi.

# star

29.09.2015 22:50

Nareszcie !!!! odsunąć od władzy folwark
ale coś gazeta taka markotna? oj swoich od wladzy odpędzili

REKLAMA

# brm

29.09.2015 23:38

Hip hip hura! Oby definitywny koniec folwarku i początek kontroli władzy na Bemowie przez jego mieszkańców.

# ehhh...

29.09.2015 23:51

Kuca?????????????? świat schodzi na psy...

# bemowiak

30.09.2015 09:42

Zarząd komisaryczny?, to mi przypomina stan wojenny, pani HGW, dzięki pani poczynaniom PO przegra wybory, i co na to pani premier.

REKLAMA

# dragon

30.09.2015 10:11

Wreszcie. Gazetka nie zechciała nawet słowem wspomnieć, że J.Dąbrowski zwołał sesję Rady Dzielnicy na 5 października, ale ponieważ jest w mniejszości, to nie wprowadził do porządku obrad powołania nowego zarządu, a tak może grzmieć, że to faszyzm :).
J.Dąbrowski nie wprowadził do porządku obrad także ślubowania nowej radnej, choć ma taki ustawowy obowiązek. Nie wprowadził także punktu o odwołaniu go ze stanowiska, bo wie, że zostanie odwołany, bo jest w mniejszości, ale zamierza zablokować głosowanie nad swoim odwołaniem.

# PCC

30.09.2015 10:30

Bardzo obiektywny i rzetelny artykuł. Pofatygować się na Bankowy i poprosić o komentarz drugą stronę było zbyt ciężko.

# PCC

30.09.2015 10:33

#bemowiak napisał(a) 30.09.2015 09:42
Zarząd komisaryczny?, to mi przypomina stan wojenny, pani HGW, dzięki pani poczynaniom PO przegra wybory, i co na to pani premier.

Sądzę, że PEK ma inne sprawy na głowie niż zajmować się lokalną wojenką w jednej z dzielnic Warszawy. Wybory samorządowe są za trzy lata, więc wtedy mieszkańcy będą mieli okazję do zweryfikowania trzech kadencji HGW. Po drugie: stan wojenny? Naprawdę? Wielkie słowa są dobre na wyjątkowe okazje.

REKLAMA

# Kuce

30.09.2015 10:48

No to teraz dyrektorem OSiR-u musi zostać KONIECZNIE ktoś z PO.Kogo obstawiacie?Piotr Wachnik czy może Kropacz?

# Ziutek

30.09.2015 11:05

Jakiś śmieć z PO

# Maciuch

30.09.2015 14:28

Nazwiska. Komentujacy - podpisywać się nazwiskiem. Inaczej wasze opinie nie są wiarygodne. Wygląda tak jakby komentowała ta sama jedna osoba.

REKLAMA

# Kleryk

30.09.2015 18:25

Po co były te wybory kiedy jedynie słuszna linia aparatu partyjnego PO-PZPR zrobiła swoje. Widać mają w głębokim poważaniu głos wyborców.
PIS w porozumieniu z PO przehandlował posłusznie Bemowo za Pragę Północ.
Tak nas dym...ją partyjni siepacze POPISU.
ALE JUŻ NIEDŁUGO CHOCIAŻ "PO" BĘDZIE PRZESZŁOŚCIĄ

# zjleonek

01.10.2015 13:27

Cieszę się że p. burmistrzowie już nie rządzą Bemowem , bo traktowali naszą dzielnicę trochę jak folwark , trochę jak ekskluzywną piaskownicę do zabawy dla wybranych.
Szkoda jednak że zostali odsunięci nie za to jak rządzili ,ale za to z kim się dzielić nie chcieli.
Ich wynik wyborczy to smutna konsekwencja niskiej frekwencji co z kolei jest wynikiem bierności nas - obywateli.

# eref

01.10.2015 13:44

#Maciuch napisał(a) 30.09.2015 14:28
Nazwiska. Komentujacy - podpisywać się nazwiskiem. Inaczej wasze opinie nie są wiarygodne. Wygląda tak jakby komentowała ta sama jedna osoba.

No właśnie, Maciuch.

REKLAMA

# kkk

01.10.2015 19:07

trzeba glosowac na PiS, to jedyna szansa na pozytywne zmiany na bemowie

# qaz

02.10.2015 14:31

To mi się podoba. W polityce tak jak wśród dzikich zwierząt występuje wspaniałe zjawisko - kolejność dziobania. Dziobał sobie Zygrzak , teraz jest dziobany przez HG-W. Czekam na dzień, w którym ktoś porządnie dziobnie także ją i łże -burmistrzów przywiezionych w teczce.

# Jarekdddd

02.10.2015 22:01

W końcu ktoś zrobił porządek Brawoooo!!!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break